Dlaczego nas tak okłamujecie?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Niegrzeczny Oskarek
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2015, 13:45
ja tak nie mam
[ps. ja nigdy w swoim 18-letnim życiu nie miałem dziewczyny]
Odpisz
11 marca 2015, 14:12
Nie ma się czym chwalić :P
Odpisz
11 marca 2015, 14:34
Jeszcze przyjdzie na ciebie czas brachu, trzymaj się :D
Odpisz
11 marca 2015, 15:33
@malaho2000: nikt nie mówi że to nieszczęście ;-;
Odpisz
11 marca 2015, 15:39
A czy ja mówię że to jest nieszczęście :v ? Tylko powiedziałem że przyjdzie jeszcze na jego czas, ja jednak uważam że lepiej mieć kogoś, kogoś kto do ciebie pasuje :D
Odpisz
11 marca 2015, 15:59
@malaho2000: nie zawsze musi być to osoba która do cb pasuje. Ważne byście razem byli szczęśliwi :)
Odpisz
11 marca 2015, 17:47
no i prawidłowo, bo na wszystko w życiu przychodzi pora. Nie warto się bawić w tego typu rzeczy tylko dlatego, że telewizja i prasa stara się nam wmawiać jak mamy żyć. Człowiek próbuje pewnych rzeczy a potem wpada, bo okazuje się, że w wieku 16-18 lat kończy się jego dzieciństwo a zaczyna macierzyństwo. Pozdrawiam rozsądnego człowieka
Odpisz
11 marca 2015, 19:39
@malaho2000: czekam co los przygotował dla mnie
Odpisz