Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tacy sami, a ściana między nami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2020, 20:25
Wow tem mem ma 11 lat
Odpisz
3 stycznia 2022, 08:47
@marton: Już 12
Odpisz
28 marca 2025, 19:09
@kajba: 15
Odpisz
2 lutego 2009, 18:54
Ja zgadzam się z Nicunią w 100% bo jestem też wegetarianką a zabijanie dla kogoś przyjemności jest żałosne:[
Odpisz
25 stycznia 2009, 15:05
haha xD teraz przeczytalam opis adnima;p hahaha xD
Odpisz
25 stycznia 2009, 15:05
haha;p dobre;p 5/5
Nicunia- dowalasz mnie. jak to nie jest smieszne to idz przed KFC protestowac zeby bronic "biedne kurczaki", a nie gnij przed kompem, co??!! sory ze sie rozpisuje, ale skoro ty sie rozczulasz na taki widok to ci wspolczuje
Odpisz
23 stycznia 2009, 18:30
Hehe... 3/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 16:59
Dennota, ale pomysł dobry. 2/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 16:14
haha dobre :D
Nicunia to Ty chyba masz z 10 lat. Biedne kurczaki xd Tak samo jak biedne świnie, krowy... A i tak to wszystko zjadasz :p
Odpisz
23 stycznia 2009, 14:26
opis dobry 5/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 12:15
xD
Odpisz
23 stycznia 2009, 11:51
o.0 3/5 bo jeżeli pieczą gołebie to...
Odpisz
23 stycznia 2009, 10:54
No i przez tych kucharzy gołębie są zestresowane :) 4/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 10:48
Pewnie zaraz tez go złapią
Odpisz
23 stycznia 2009, 10:14
juz nigdy nie zjem ''kurczaka z rożna'' hehehe 5/5 i do ulu
Odpisz
23 stycznia 2009, 09:23
Rasey : Tak.
Hehe 4/5
Odpisz
23 stycznia 2009, 08:21
To oni tam pieczą gołębie?
Odpisz