Thranduil ma trochę racji...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 02:06
...Poniewaz byla prawdziwa!
Matko przy smierci Kiliego plakalam nie wiem jak wy ale dla mnie poprostu ten film jest GENIALNY
Odpisz
21 marca 2016, 15:44
Jest trochę (czyt. Bardzo). Rozciągnięty.
Odpisz
21 marca 2016, 16:58
@LittleRedRose: E tam :-P
Odpisz
22 marca 2016, 18:44
No dobra, niech ci będzie.
Odpisz
22 marca 2016, 19:58
@LittleRedRose: :- P kazdy ma inne zdanie
Odpisz
22 marca 2016, 21:14
O gustach się nie rozmawia, że tak powiem.
Odpisz
14 marca 2015, 12:16
Ciekawostka: Tauriel była w książce jako facet. Krasnoludy za***ali jej/jemu klucze by wydostać się z więzienia elfów.
Odpisz
14 marca 2015, 12:12
Dlaczego jest dwa razy : Znaleziono na jeja.pl ? (prawy górny róg i lewy dolny róg)
Odpisz
14 marca 2015, 11:39
SPOJLER Z "GRY O TRON" s04 / "NAWAŁNICY MIECZY"!
Podobnie jak w książce żona Robba nie była w ciąży i nie zginęła, a w serialu zrobili z tego taką dramatyczną scenę z konającym Królem Północy, płaczącym nad ciałem żony i nienarodzonego dziecka.
Odpisz
14 marca 2015, 10:40
"Co ty wiesz o miłości? Jesteś tylko bezczelną idiotką, która poleciała na krasnoluda!"
30 minut filmu później
"Tak, ta miłość z pewnością jest prawdziwa. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak mi przykro."
Fuck logic.
Odpisz
14 marca 2015, 09:57
no to prawda
Odpisz
14 marca 2015, 09:56
Ja prdl. Jak na razie pod obrazkiem jest tylko jeden komentarz i to ALKTRAZA, a pozostałe to hejty na niego i rozprawy o psuciu się wzroku. W komentarzach nikt się nie skupił na tym, czego dotyczy obrazek -.-
Odpisz
14 marca 2015, 06:20
ja nie czytam, czytanie książek niszczy wzrok, dlatego inni noszą okulary
Odpisz
14 marca 2015, 06:24
@ALKATRAZ: wnosek: lepiej czytać e-buki
Odpisz
14 marca 2015, 06:59
@ALKATRAZ: książki nie niszczą wzroku tylko komputer *monitor
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2015, 07:25
@crazenata: Jakoś od 8 lat gram na komputerze co najmniej 3 razy w tygodniu i moje oczy mają się dobrze ;3
Odpisz
14 marca 2015, 07:28
@crazenata: Bardziej popsujesz sobie wzrok, siedząc w pokoju z zapaloną (średnią) żarówką, niż patrząc na monitor.
Odpisz
14 marca 2015, 07:31
@crazenata: crezanta, jednak zmieniam zdanie. Taka głupia nie jesteś :D
Odpisz
14 marca 2015, 07:59
@Smashrum: A może jeszcze e-topole, multiplo?
Odpisz
14 marca 2015, 08:26
@ALKATRAZ: Zależy w jakim świetle czytasz bo jeśli w złym t wtedy niszczy a jak w dobrym to nie :) (czekam na hejty od anty-czytelników)
Odpisz
14 marca 2015, 08:28
@ALKATRAZ: można mieć też genetyczną wadę wzroku jak ja
Odpisz
14 marca 2015, 08:31
@UkradliMiNick: :) dziękuje
Odpisz
14 marca 2015, 08:31
@gonzal11: nie każdy
Odpisz
14 marca 2015, 09:16
@gonzal11: ja codziennie po 4, 6 godzin od 5 lat a wzrok ma się dobrze
Odpisz
14 marca 2015, 11:45
@hubi514: I tak zjem wam wszystkim matki!
Odpisz
14 marca 2015, 23:11
@crazenata: człowieku ja gram codzienne po co najmniej godzinę i mam wzrok ostry jak żyleta.
Odpisz
15 marca 2015, 08:48
@dopefish: no i właśnie o tym mówie że nie każdemu wzrok się psuje
Odpisz
27 marca 2015, 16:34
@ALKATRAZ: Nie czytanie książek niszczy mózg...
Odpisz