memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 stycznia 2020, 21:51
Ciekawe kiedy mnie znajdziecie
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:25
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D KHURWY :DD
14 marca 2015, 09:27
W dziale Dowcipy nie chceli tego, to zrobil to w wersji obrazkowej ^^
14 marca 2015, 09:07
Zostanę milionerką!!!
14 marca 2015, 07:36
xD
14 marca 2015, 07:17
Było coś podobnego. Ale to jest bardziej "rozbudowane".
13 marca 2015, 21:53
Troll level: Bezrobotny inżynier :D
13 marca 2015, 21:39
Nie ma to jak przenieść dowcip do obrazka.
13 marca 2015, 20:40
mógł by to poczuć dotykiem :P
13 marca 2015, 20:27
Do dowcipów z tym (tam i tak już było).
13 marca 2015, 20:30
@bezlada: Gdyby nie dali tego do obrazków, pewnie nigdy bym o tym nie usłyszała/przeczytała.
13 marca 2015, 20:24
hahaha dobre
11 marca 2015, 11:34
A czemu nie w tekstach?
13 marca 2015, 20:13
@elementiro: Bo tekstów nikt nie czyta.
13 marca 2015, 20:16
@dustin2001: Nikt w moderacji, ściślej mówiąc.
13 marca 2015, 20:21
@Omeg12: Zgadza się.
13 marca 2015, 20:03
JebłemXD
13 marca 2015, 20:19
aha
13 marca 2015, 20:06
10 marca 2015, 17:27
To jest tak dobrze wytłumaczone że już nie wiem który to był lekarz a który to był bezrobotny.
10 marca 2015, 19:25
@saskacz: boś głupi
10 marca 2015, 20:17
@kamykPL: Wiem.
@saskacz: Lekarz to był ten co ciągle coś tracił a bezrobotny to ten co ciągle siostre wołał z syropem.
13 marca 2015, 23:14
@Skwarek218: Ahh :v
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 stycznia 2020, 21:51
Ciekawe kiedy mnie znajdziecie
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:25
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
KHURWY :DD
Odpisz
14 marca 2015, 09:27
W dziale Dowcipy nie chceli tego, to zrobil to w wersji obrazkowej ^^
Odpisz
14 marca 2015, 09:07
Zostanę milionerką!!!
Odpisz
14 marca 2015, 07:36
xD
Odpisz
14 marca 2015, 07:17
Było coś podobnego. Ale to jest bardziej "rozbudowane".
Odpisz
13 marca 2015, 21:53
Troll level: Bezrobotny inżynier :D
Odpisz
13 marca 2015, 21:39
Nie ma to jak przenieść dowcip do obrazka.
Odpisz
13 marca 2015, 20:40
mógł by to poczuć dotykiem :P
Odpisz
13 marca 2015, 20:27
Do dowcipów z tym (tam i tak już było).
Odpisz
13 marca 2015, 20:30
@bezlada: Gdyby nie dali tego do obrazków, pewnie nigdy bym o tym nie usłyszała/przeczytała.
Odpisz
13 marca 2015, 20:24
hahaha dobre
Odpisz
11 marca 2015, 11:34
A czemu nie w tekstach?
Odpisz
13 marca 2015, 20:13
@elementiro: Bo tekstów nikt nie czyta.
Odpisz
13 marca 2015, 20:16
@dustin2001: Nikt w moderacji, ściślej mówiąc.
Odpisz
13 marca 2015, 20:21
@Omeg12: Zgadza się.
Odpisz
13 marca 2015, 20:03
JebłemXD
Odpisz
13 marca 2015, 20:19
aha
Odpisz
13 marca 2015, 20:06
Odpisz
10 marca 2015, 17:27
To jest tak dobrze wytłumaczone że już nie wiem który to był lekarz a który to był bezrobotny.
Odpisz
10 marca 2015, 19:25
@saskacz: boś głupi
Odpisz
10 marca 2015, 20:17
@kamykPL: Wiem.
Odpisz
13 marca 2015, 21:53
@saskacz: Lekarz to był ten co ciągle coś tracił a bezrobotny to ten co ciągle siostre wołał z syropem.
Odpisz
13 marca 2015, 23:14
@Skwarek218: Ahh :v
Odpisz