Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Olaf7209

5 października 2022, 16:12

Większość to fotoshop

Avatar JaJestemZWami

18 kwietnia 2022, 23:01

Wszystko to fotoshopa na goły rzut oka.

Jedynie z tą piłka penisową i psem wydaje się legit.

I ten pierwszy

Avatar Wilczur123

14 grudnia 2012, 08:11

ekhem mam pytanie do autora tego... z tym zdjęciem tan gdzie patrzy pan w kard a zanim samolot na wieżowcu to nie było wzorowane na zamachu 11 września lub to było właśnie to?
-.-

Avatar Tig53

2 maja 2014, 13:16

@Wilczur123: To byl zamch 11 wrzesnia na wtc

Avatar AdmiralYamato

5 lutego 2017, 13:49

@Wilczur123: to był żart zrobiony przez węgierskiego turystę.

Avatar Simba_Lion_king

1 kwietnia 2012, 11:28

Bolało

Avatar tachu99

30 marca 2012, 14:10

Patrzta na to zdjęcie z wieżowcem jaka data!

Avatar Fabrosio

30 marca 2012, 18:07

@tachu99: no 9 listopada,atak terrorystyczny był 11.O co ci chodzi?

Avatar N_A_T_A_L_A

31 marca 2012, 08:37

@Fabrosio: on nie był 11 listopada tylko 11 wrzesnia -.-**. Wiem to, bo mam wtedy urodziny

Avatar Fabrosio

31 marca 2012, 12:51

@N_A_T_A_L_A: sorry zapomniałem napisać września.

Avatar tachu99

31 marca 2012, 16:14

@Fabrosio: Specu zauważ że w niektórych aparatach zegarkach jest odwrotnie.Najpierw miesiąc później dzień.

Avatar jacho32

30 marca 2012, 19:33

niektóre to przesada, inne fotoszop, ale i 5/5 i do ulu

Avatar Agent00Kurczak

30 marca 2012, 18:41

I tak niektóre by się skończyły co najwyżej siniakiem

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2012, 16:34

Większość to poprzyczepiane w porogramach graficznych...

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2012, 15:29

to trzeba być na kwasie

Avatar Dabster

30 marca 2012, 14:26

Szkoda że tyle fake'ów.

Avatar kuba0009

30 marca 2012, 14:15

aż ciarki mi przeszły

Avatar grubson5022

30 marca 2012, 13:47

fajne 5/5 i do ulu

Avatar johnyxd212

30 marca 2012, 12:10

kotek najfajniejszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ikony

To będzie bolało

Niegrzeczny Oskarek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka