Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ToMo39

17 marca 2015, 13:31

Heri Pota

Avatar
Lunia21

12 marca 2015, 20:12

Ta mina Percy'ego XD

Avatar Krenos

11 marca 2015, 15:06

Powinno brzmieć :
Na Blok Kiepskich (miejsce gdzie nikt nie pracuje a nadal mają pieniądze na vvudeczkę).

Avatar jacek1s

11 marca 2015, 19:03

@Krenos: Oślepłem ;_; Pisze się vódkę, a jak musisz już przez "w" to pisz wódkę a nie ku*wa wudkę ;_; Ty się ku*wa Boga nie boisz? ;-;

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 19:46

@jacek1s: W języku Polskim pisze się wódka, a niepoprawną wersją, choć używaną jest: vódka ; )

Avatar jacek1s

11 marca 2015, 19:46

vódka to po Rosyjsku bo vódka to tylko Rosyjska :v

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 19:53

@jacek1s: Polacy też produkują dobrą wódkę o ile mi wiadomo ^^ Sobieski taki chwalony przez dużą ilość osób mi znanych : ) Rozprzestrzeniony za granicą, w Polsce także jest dość znany ^^

Avatar jacek1s

11 marca 2015, 19:55

Wódka nie ma być dobra, jak jest dobra to coś jest nie tak ;-; Wódka ma trzepać i miotać Tobą jak szatan :v

Avatar WolfWolfyWolf

11 marca 2015, 22:22

@jacek1s: nie ó tylko O vodka

Avatar Krenos

12 marca 2015, 18:07

@jacek1s: vodka napisałem przez dwa v :) (o kurde Jacek kanapka mi odpisał (*O*) )

Avatar jacek1s

12 marca 2015, 18:11

@Krenos: Tak czy inaczej napisałeś przez u, a nie przez ó.

Avatar Krenos

12 marca 2015, 18:12

@jacek1s: Dobrze będę sie bał vodki i Boga .

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 21:31

fajne są przeróbki filmików Harrego Pottera

Avatar ThekrzoczekPL

11 marca 2015, 19:14

Az chcalo by sie ogladac taka wersje

Avatar begaz84PL

10 marca 2015, 22:28

Percy's respect

Avatar UkradliMiNick

10 marca 2015, 22:16

oglądałbym

Avatar Kambot

10 marca 2015, 20:56

Tak powinien skończyć się Harry Potter ;p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Rel

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka