Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

30 kwietnia 2018, 23:09

Zależy ja bym nie nazwał piratem kolesia który ściąga sobie grę z 1999 roku bo takiej w sklepie już nie dostanie raczej więc niem a wyboru
swoją drogą to ja się spodziewałem tych murzynów z somalii co kontenerowce porywali xd

Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

Edytowano - 25 grudnia 2017, 20:20

Tak odnośnie piractwa polecam aplikacje "Lucky Patcher"

PS: nie ma w google play trzeba pobrać z internetu

Avatar kajtekk

Edytowano - 12 marca 2015, 06:35

Ja jestem piratem. Chociaż nie wiem po co to palnołem, bo to i tak nikogo nie obchodzi ;-;

Avatar Archeologwinternetach

6 marca 2016, 13:34

@kajtekk: CBŚ obchodzi.

Avatar JaJestemZWami

18 października 2016, 22:05

@Archeologwinternetach: W Polsce mamy tak wyspecjalizowanych specjalistów że nawet jak na pulpicie będę miał folder "cracki" to nie wykryją

Avatar MaxiorPL

11 marca 2015, 21:03

Od czegoś się nazwa wzięła... piraci w XVII wieku okradali statki, my piraci w XXI wieku okradamy twórców gier, filmów itd itp..

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 21:08

@MaxiorPL: Zabieramy im pieniądze, że okradamy?

Avatar bylejakbylegdzie

11 marca 2015, 21:16

zabieramy towar, piraci w XVII wieku też nie łupili samego złota ale też różne towary

Avatar DeadExtreme

11 marca 2015, 21:17

Jeśli byśmy kupili gre dalibyśmy im pieniądze. Natomiast jeśli pobierzemy grę, nie zabierzemy im nic i nic im nie damy... To o co chodzi z okradaniem?

Avatar MrStick

11 marca 2015, 21:20

Avatar MaxiorPL

11 marca 2015, 23:23

@DeadExtreme: Nie bierzesz, nie dajesz... taa, tylko że grę za 2 złote nie stworzyli...

Avatar MagicznaAlpakaSzatana

Edytowano - 11 marca 2015, 23:05

nic tutaj nie ma

Avatar AdiXiks

11 marca 2015, 21:46

Ta osoba na pierwszym obrazku to jest żałosna namiastka piratów...

Avatar neskacz

11 marca 2015, 21:26

Witaj w XXI wieku !!

Avatar krystian23

11 marca 2015, 21:03

Pierwszym chciałem być jako dziecko, ale realia pozwalają tylko na bycie tym drugim...

Avatar igor444

11 marca 2015, 21:03

To i to nielegalne.

Avatar DeadExtreme

11 marca 2015, 21:15

@igor444: Teoretycznie korsarstwo było legalne... Ale zależy dla kogo.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 21:19

@DeadExtreme: królowa angielska sama powoływała piratów aby zaszkodzić francuzom lub hiszpanom (nie pamiętam kogo...)

Avatar Nozmor

11 marca 2015, 21:43

Korsarzy*
Między piratem a korsarzem jest taka różnica, że ci pierwsi łupili wszystkich i tylko dla własnej korzyści, natomiast korsarze łupili wrogów najemcy, a dla siebie mogli wziąć określony procent.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 21:53

Jeśli dobrze pamietam był to m.in. (moge sie mylić) Francis Drake.

Avatar
Konto usunięte

11 marca 2015, 22:17

@Nozmor: pomyliłem się ponieważ dość dawno o tym słyszałem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Typowy NPC

Żartownisie

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka