Johoho, pożeglujmy kamraci!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
A jednak zrobili to w ten sposób
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Drewniany kominek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2018, 23:09
Zależy ja bym nie nazwał piratem kolesia który ściąga sobie grę z 1999 roku bo takiej w sklepie już nie dostanie raczej więc niem a wyboru
swoją drogą to ja się spodziewałem tych murzynów z somalii co kontenerowce porywali xd
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2017, 20:20
Tak odnośnie piractwa polecam aplikacje "Lucky Patcher"
PS: nie ma w google play trzeba pobrać z internetu
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2015, 06:35
Ja jestem piratem. Chociaż nie wiem po co to palnołem, bo to i tak nikogo nie obchodzi ;-;
Odpisz
6 marca 2016, 13:34
@kajtekk: CBŚ obchodzi.
Odpisz
18 października 2016, 22:05
@Archeologwinternetach: W Polsce mamy tak wyspecjalizowanych specjalistów że nawet jak na pulpicie będę miał folder "cracki" to nie wykryją
Odpisz
11 marca 2015, 21:03
Od czegoś się nazwa wzięła... piraci w XVII wieku okradali statki, my piraci w XXI wieku okradamy twórców gier, filmów itd itp..
Odpisz
11 marca 2015, 21:08
@MaxiorPL: Zabieramy im pieniądze, że okradamy?
Odpisz
11 marca 2015, 21:16
zabieramy towar, piraci w XVII wieku też nie łupili samego złota ale też różne towary
Odpisz
11 marca 2015, 21:17
Jeśli byśmy kupili gre dalibyśmy im pieniądze. Natomiast jeśli pobierzemy grę, nie zabierzemy im nic i nic im nie damy... To o co chodzi z okradaniem?
Odpisz
11 marca 2015, 21:20
@DeadExtreme: tak
Odpisz
11 marca 2015, 23:23
@DeadExtreme: Nie bierzesz, nie dajesz... taa, tylko że grę za 2 złote nie stworzyli...
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2015, 23:05
nic tutaj nie ma
Odpisz
11 marca 2015, 21:46
Ta osoba na pierwszym obrazku to jest żałosna namiastka piratów...
Odpisz
11 marca 2015, 21:26
Witaj w XXI wieku !!
Odpisz
11 marca 2015, 21:03
Pierwszym chciałem być jako dziecko, ale realia pozwalają tylko na bycie tym drugim...
Odpisz
11 marca 2015, 21:03
To i to nielegalne.
Odpisz
11 marca 2015, 21:15
@igor444: Teoretycznie korsarstwo było legalne... Ale zależy dla kogo.
Odpisz
11 marca 2015, 21:19
@DeadExtreme: królowa angielska sama powoływała piratów aby zaszkodzić francuzom lub hiszpanom (nie pamiętam kogo...)
Odpisz
11 marca 2015, 21:43
Korsarzy*
Między piratem a korsarzem jest taka różnica, że ci pierwsi łupili wszystkich i tylko dla własnej korzyści, natomiast korsarze łupili wrogów najemcy, a dla siebie mogli wziąć określony procent.
Odpisz
11 marca 2015, 21:53
Jeśli dobrze pamietam był to m.in. (moge sie mylić) Francis Drake.
Odpisz
11 marca 2015, 22:17
@Nozmor: pomyliłem się ponieważ dość dawno o tym słyszałem
Odpisz