memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 lipca 2015, 18:57
Dragon balls
Odpisz
21 marca 2015, 14:50
Głupieeee!!
13 marca 2015, 16:55
j****ć w kogoś kulką?interesujące.
13 marca 2015, 14:10
"Przekroczono godzinny limit negatywnych opinii do jednego materiału" Ja hcem hejtować!!!
13 marca 2015, 14:08
Mision accepted
12 marca 2015, 18:14
nie lubię dragon ball kto popiera?
12 marca 2015, 18:15
@Alexsupera221: ja
12 marca 2015, 20:40
@Alexsupera221: LOL inni popierają 8 osób
13 marca 2015, 07:27
@Alexsupera221: Szykujmy się na śmierć, mangozjeby po nas idą.
13 marca 2015, 08:37
@keitel: ?
13 marca 2015, 10:55
@Alexsupera221: Nie od dziś wiadomo że wielu fanów tego japońskiego szajsu nie znosi hejtów na wyżej wspomniany.
12 marca 2015, 18:01
Ale że co?
12 marca 2015, 18:03
Smocze kule z Dragon Ball. Spełniały jedno życzenie i na cały rok znikały, aby rok później znów się uaktywnić.
12 marca 2015, 18:11
Można było nawet wskrzeszać zmarłych...
13 marca 2015, 06:31
@Solid_Snake: Były jeszcze smocze kule z namek one spełniały 3 na pół roku.Nameczański smok sie nazywał Porunga
12 marca 2015, 18:13
hińskie bajki lolololol
12 marca 2015, 21:45
*Hińzgie Bajki
13 marca 2015, 00:21
@Kot_Kot: *Hińzgie bajgi
12 marca 2015, 21:57
kulki analne xD
12 marca 2015, 21:48
mi sie udało bez ty kul
12 marca 2015, 20:17
Możesz sobie zażyczyć pokoju na świecie, poznać wszystkie języki, być supermanem, a nawet komputer, który udźwignie wiedźmina, ale bez przesady. Friendzone to Friendzone
12 marca 2015, 19:25
Z tego co pamiętam życzenie nie mogło przekraczać mocy Shenlonga więc trzeba szukać innych opcji ;D
Edytowano - 12 marca 2015, 18:26
jest jeszcze opcja wygrania w totolotka xD
12 marca 2015, 19:12
@ognistyptak555: Jeśi dla ciebie "kupienie" dziewczyny jest fajne to mam złe wieści...
Edytowano - 12 marca 2015, 19:22
@Olixa: też mam złe wieści ... na żartach się nie znasz xDDD
dragon ball to gówno je strzelasz ognistymi kulami do prze omg to po prostu japońska gra
12 marca 2015, 18:12
@TheMrRoko: racja ja go nie znosze!!!
12 marca 2015, 18:22
@TheMrRoko: Dragon ball to anime Słaby troll Kulami ognia to się strzela w Street Fighterze który nie jest japońską grą
12 marca 2015, 18:27
@Alexsupera221: ja też ja w ogóle anime nie lubie
12 marca 2015, 18:33
@IFapToHentai: Dragon Ball to nie anime tylko kreskówka. Nie ma czegoŚ takiego jak anime.
12 marca 2015, 18:52
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anime
12 marca 2015, 18:55
Lista rzeczy których nie ma, ale ludzie utrzymują, iż istnieją: Albania Bezmięsne klopsy(nie dajcie się zwieść propagandzie) + Anime.
12 marca 2015, 19:23
Wait wat? Albania nie istnieje? ;-;
12 marca 2015, 19:42
ALBANIA NIE ISTNIEJE
12 marca 2015, 19:49
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albania
12 marca 2015, 19:57
Ale czemu nie istnieje ;-; Na mapie jest
12 marca 2015, 20:44
ty się zgrywasz tak ;-; ?
12 marca 2015, 21:03
@Estetyczny_Banan: Nie no teraz już nie. Trochę poczytałem i ogarniam .-.
13 marca 2015, 13:10
@IFapToHentai: Anime nie istnieje. To są kreskówki. Japońce chciały być oryginalne i przerobili nazwę i kreskę.
12 marca 2015, 18:51
Ale smok ma moc ograniczoną do mocy jego stwórcy...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 lipca 2015, 18:57
Dragon balls
Odpisz
21 marca 2015, 14:50
Głupieeee!!
Odpisz
13 marca 2015, 16:55
j****ć w kogoś kulką?interesujące.
Odpisz
13 marca 2015, 14:10
"Przekroczono godzinny limit negatywnych opinii do jednego materiału"
Ja hcem hejtować!!!
Odpisz
13 marca 2015, 14:08
Mision accepted
Odpisz
12 marca 2015, 18:14
nie lubię dragon ball kto popiera?
Odpisz
12 marca 2015, 18:15
@Alexsupera221: ja
Odpisz
12 marca 2015, 18:15
@Alexsupera221: ja
Odpisz
12 marca 2015, 20:40
@Alexsupera221: LOL inni popierają 8 osób
Odpisz
13 marca 2015, 07:27
@Alexsupera221: Szykujmy się na śmierć, mangozjeby po nas idą.
Odpisz
13 marca 2015, 08:37
@keitel: ?
Odpisz
13 marca 2015, 10:55
@Alexsupera221: Nie od dziś wiadomo że wielu fanów tego japońskiego szajsu nie znosi hejtów na wyżej wspomniany.
Odpisz
12 marca 2015, 18:01
Ale że co?
Odpisz
12 marca 2015, 18:03
Smocze kule z Dragon Ball. Spełniały jedno życzenie i na cały rok znikały, aby rok później znów się uaktywnić.
Odpisz
12 marca 2015, 18:11
Można było nawet wskrzeszać zmarłych...
Odpisz
13 marca 2015, 06:31
@Solid_Snake: Były jeszcze smocze kule z namek one spełniały 3 na pół roku.Nameczański smok sie nazywał Porunga
Odpisz
12 marca 2015, 18:13
hińskie bajki lolololol
Odpisz
12 marca 2015, 21:45
*Hińzgie Bajki
Odpisz
13 marca 2015, 00:21
@Kot_Kot: *Hińzgie bajgi
Odpisz
12 marca 2015, 21:57
kulki analne xD
Odpisz
12 marca 2015, 21:48
mi sie udało bez ty kul
Odpisz
12 marca 2015, 20:17
Możesz sobie zażyczyć pokoju na świecie, poznać wszystkie języki, być supermanem, a nawet komputer, który udźwignie wiedźmina, ale bez przesady. Friendzone to Friendzone
Odpisz
12 marca 2015, 19:25
Z tego co pamiętam życzenie nie mogło przekraczać mocy Shenlonga więc trzeba szukać innych opcji ;D
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2015, 18:26
jest jeszcze opcja wygrania w totolotka xD
Odpisz
12 marca 2015, 19:12
@ognistyptak555: Jeśi dla ciebie "kupienie" dziewczyny jest fajne to mam złe wieści...
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2015, 19:22
@Olixa: też mam złe wieści ...
na żartach się nie znasz xDDD
Odpisz
12 marca 2015, 18:11
dragon ball to gówno je strzelasz ognistymi kulami do prze
omg to po prostu japońska gra
Odpisz
12 marca 2015, 18:12
@TheMrRoko: racja ja go nie znosze!!!
Odpisz
12 marca 2015, 18:22
@TheMrRoko: Dragon ball to anime
Słaby troll
Kulami ognia to się strzela w Street Fighterze który nie jest japońską grą
Odpisz
12 marca 2015, 18:27
@Alexsupera221: ja też ja w ogóle anime nie lubie
Odpisz
12 marca 2015, 18:33
@IFapToHentai: Dragon Ball to nie anime tylko kreskówka. Nie ma czegoŚ takiego jak anime.
Odpisz
12 marca 2015, 18:52
http://pl.wikipedia.org/wiki/Anime
Odpisz
12 marca 2015, 18:55
Lista rzeczy których nie ma, ale ludzie utrzymują, iż istnieją:
Albania
Bezmięsne klopsy(nie dajcie się zwieść propagandzie)
+
Anime.
Odpisz
12 marca 2015, 19:23
Wait wat? Albania nie istnieje? ;-;
Odpisz
12 marca 2015, 19:42
ALBANIA
NIE
ISTNIEJE
Odpisz
12 marca 2015, 19:49
http://pl.wikipedia.org/wiki/Albania
Odpisz
12 marca 2015, 19:57
Ale czemu nie istnieje ;-;
Na mapie jest
Odpisz
12 marca 2015, 20:44
ty się zgrywasz tak ;-; ?
Odpisz
12 marca 2015, 21:03
@Estetyczny_Banan: Nie no teraz już nie. Trochę poczytałem i ogarniam .-.
Odpisz
13 marca 2015, 13:10
@IFapToHentai: Anime nie istnieje. To są kreskówki. Japońce chciały być oryginalne i przerobili nazwę i kreskę.
Odpisz
12 marca 2015, 18:51
Ale smok ma moc ograniczoną do mocy jego stwórcy...
Odpisz