Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Za co ta premia
Młodzi gniewni
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Siemasz maleńka
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2015, 16:05
Sory ale dla mnie w cs'sie nie ma różnicy między low/medium/high
Odpisz
12 marca 2015, 16:20
@majki909: Tu nie chodzi konkretnie o CS'a tylko o różne gry :v
Odpisz
12 marca 2015, 16:23
@majki909: zagraj w cs 1.6 to na software to totalna pikselioza, na open gl świetna grafika
Odpisz
12 marca 2015, 17:16
@TheSticks: Z tym że tekstury na low nie stają się wyblurowane a poprostu są znacznie mniej szczegółowe oraz rozciągnięte
Odpisz
14 marca 2015, 15:03
@bylejakbylegdzie: jak minecrafity w gmod
Odpisz
14 marca 2015, 16:24
gdzie, minecraft ma lepszą grafikę niż cs na software
Odpisz
14 marca 2015, 15:10
Gram w cs go na low i nie mam pikselozy!
Odpisz
14 marca 2015, 15:25
nikt nie ma, dziecko które wrzuciło tę wrzutę chciało po prostu przyszpanować, że nie wie jak to jest grać na low, mniejsza o to, że na low gra się o niebo lepiej niż na high
Odpisz
14 marca 2015, 15:28
Dokładnie, więcej fps i prostsza grafika, dzięki czemu można łatwiej dostrzec przeciwnika.
Odpisz
14 marca 2015, 15:43
Chodzi o to że w większości gier gry w nowszych grach nie ma różnicy między Medium a High a Low wygląda słabo na większych rodziałkach.
Odpisz
14 marca 2015, 15:44
Chodzi o to że w większości gier gry w nowszych grach nie ma różnicy między Medium a High a Low wygląda słabo na większych rodziałkach.
Odpisz
14 marca 2015, 15:25
Ja tam nie widzę różnicy między high a medium
Odpisz
12 marca 2015, 16:24
pierwsze słysze o software low i high ale software już widziałem zazwyczaj trochę ograniczone ale zawsze takie gry mają opcje opengl
Odpisz
12 marca 2015, 17:02
@bylejakbylegdzie: Chodzi o to że tryb Software na niskich detalach i Software na wysokich :v
Odpisz
12 marca 2015, 15:39
Co to jest ten software low i software high?
Odpisz
12 marca 2015, 15:56
Software to albo darmowe oprogramowanie albo tryb dla komputerów na których Mario się tnie.
Odpisz