Czy Nala nie powinna być czasem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To musiało być męczące
To będzie bolało
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2020, 09:10
kiara też (córka simby też)
Odpisz
9 czerwca 2019, 14:36
Co?
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 21:54
Teoretycznie powinna. Ale jest królową i nie ma korony...
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:57
@DeadExtreme: no kora nie potrzebna a śniezka ma kokarde a nie korone i co ty na to korna to tylko ozdoba+
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2015, 22:22
@oliwiankia12: Ech... Jak już dodajesz komentarz to zadbaj o interpunkcję, skladnię i o to, żeby to co napiszesz miało sens.
Przeczytaj pierwszą cześć drugiego zdania. Ona nir może być zaliczana do księżniczek Disney'a, skoro jest królewną.
Odpisz
17 lutego 2019, 23:04
@DeadExtreme: zresztą jak lew miał by nosić koronę?
Odpisz
6 lipca 2016, 23:55
Może, ale Kiara nadaje się do tego lepiej.
Odpisz
3 maja 2015, 11:35
Nie , jej córka powinna być.
Odpisz
17 marca 2015, 21:06
Raczej do królowych, skoro Simba został królem to ona jest królową, księżniczką nie była nigdy.
Odpisz
17 marca 2015, 21:27
@arki316: Przedtem musiała być księżniczką :D
Odpisz
17 marca 2015, 21:29
@kotul: Nie, ponieważ nie pochodziła z rodziny królewskiej
Odpisz
17 marca 2015, 21:31
a,ok.
Odpisz
17 marca 2015, 21:31
@kotul: nie mogła nią być ponieważ jej matka nie była królową. Królowa może być tylko jedna ^^ i była nią Sarabi - matka Simby. Oczywiście możemy przyjąć (a nawet powinniśmy), że Mufasa obskoczył wszystkie samice w stadzie jak to w zwyczaju mają lwy, ale to jeszcze długo nie czyni z Nali księżniczki jako nieślubnego dziecka a przy okazji karze sądzić, że doszło do kazirodczego aktu pomiędzy nią a Simbą. Disney ...co ty zrobiłeś...
Odpisz
17 marca 2015, 21:39
@arki316: widzisz,jak się jest dzieckiem,to się tak nie myśli ;)
Odpisz
17 marca 2015, 22:58
@arki316: Pssst... Możliwe jeszcze, ze Skaza był jej ojcem... (Ale to by znaczyło, że albo Simba zabił ojca Nali, albo, że jest w zwiąkzku kazirodczym. Czyli i tak źle, i tak :P)
Odpisz
18 marca 2015, 09:23
@arki316: Tak w sumie to córka Simby ( Kiara) wyszła za kuzyna swojego ojca ( Kovu i Simba są kuzynami ponieważ ich ojcowie byli braćmi) ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 10:10
W drugiej części pojawił się jednak pewien cytat dotyczący Kovu "Skaza nie był jego ojcem, przygarnął go tylko"
Odpisz
18 marca 2015, 10:39
@arki316: Ale to i tak jest chore :v
Odpisz
18 marca 2015, 14:36
@renamon: faktycznie to możliwe.
Odpisz
2 maja 2015, 15:32
@arki316: Ku*wa, ale to jest bajka a nie real ;_;
Odpisz
2 maja 2015, 18:31
ano bajka, ale my tu poważnie debatujemy nad tytułem jaki przysługiwał bohaterce, także proszę o powagę i skupienie ;)
Odpisz
2 kwietnia 2015, 18:50
skoro mufasa i scar to jedyne dorosłe samce w stadzie, to kto był ojcem nali ?
Odpisz
27 marca 2015, 19:46
Ty... no.
Odpisz
19 marca 2015, 08:00
ona jest raczej królową, bo nie urodziła się szlahecko, tylko wyszła za mąż, raczej jej córka Kiara powinna być
Odpisz
18 marca 2015, 14:26
jak już księżniczką jest Kiara (córka Simby)
Odpisz
18 marca 2015, 09:09
Odpisz
18 marca 2015, 06:39
Zaliczona jest już :3
Odpisz
17 marca 2015, 23:46
Racja. Trzeba ją zaliczyć. ( ° ¿ ° )
Odpisz
17 marca 2015, 22:28
hehe ZALICZANA
Odpisz
17 marca 2015, 22:14
A nie jest?
Odpisz