Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Komutor

12 czerwca 2025, 02:25

I ...ja się stało

Avatar Otis_

23 stycznia 2025, 22:02

Chyba niezbyt

Avatar Degenarat

10 kwietnia 2017, 12:21

No ku*wa zobaczymy.

Avatar ThesuArez101

30 września 2022, 15:53

@Degenarat: Właśnie zobaczyliśmy

Avatar Chomik0Joshua

28 września 2022, 08:21

Heh

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 stycznia 2022, 22:32

Ona jeszcze zatańczy na ich grobach

Avatar Adix174

16 września 2022, 21:22

nie lol

Avatar emperor123

5 sierpnia 2021, 22:25

Wciąż bez zmian XD
Nie "większość obywateli" przeżyje podobne zdarzenie, tylko wszyscy XD

Avatar memguy

25 grudnia 2021, 15:37

@emperor123: najstarsi przeżyli śmierć poprzednika królowej

Avatar Jejathebest

20 sierpnia 2020, 10:53

Pozdrawiam z przyszłości
Królowa nadal żyje

Avatar Agent00Kurczak

25 marca 2015, 19:13

Avatar Tymoslaw0

4 kwietnia 2015, 10:57

@Agent00Kurczak: Ale właśnie ta królowa dała ci licencję na zabijanie :O

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:58

@Agent00Kurczak: ztriplowany komentarz

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 4 kwietnia 2015, 10:59

@Agent00Kurczak: zdublowany komentarz

Avatar szakoszombatszehly

26 marca 2015, 17:25

Nie zazdroszczę...

Avatar DeadExtreme

25 marca 2015, 19:31

A u nas jak Tusk zginie to większość będzie się cieszyć...

Avatar olka12544

25 marca 2015, 23:18

@DeadExtreme: To zrobią z tego święto narodowe i będzie impreza na pół polski xD

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2015, 15:09

@olka12544: I będzie wszystko tanie o 99,99% taniej i będzie impra.

Avatar misko02

12 marca 2015, 18:04

A gdybym ja umarł, to z rok-dwa by była żałoba, oczywiście u rodziny większa, a poza tym to by nic się nie zmieniło ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Solid_Snake

Edytowano - 25 marca 2015, 23:53

@Nextt: Najszczęśliwszy będzie ten kto dostanie majątek.

Avatar DeadExtreme

26 marca 2015, 06:39

@Solid_Snake: Najpierw musiałbym mieć majątek.

Avatar Kasiaaaz

Edytowano - 25 marca 2015, 22:39

Właśnie, musieliby chyba zmienić wtedy hymn, na God, Save the king, bo pierwszy w kolejce do tronu jest facet ( w tym momencie nie pamiętam imienia)

Avatar borixon

25 marca 2015, 19:56

Tak się tylko mówi, a jak dojdzie co do czego, to pewnie Anglicy
uznają, że to zbyt kosztowne (a Szkoci ich poprą)

Avatar zziomus

25 marca 2015, 19:53

czyli moj tata bedzie w kiepskiej sytuacji

Avatar Tostowa221

12 marca 2015, 19:00

Ale ja lubię Jej Wysokość ;_;

Avatar Gardewuar

25 marca 2015, 19:44

@Tostowa221: Ja też ! (Co ja zrobię bez BBC ?!)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Fajnie że odpowiedzieli

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka