memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2015, 21:22
pojde sobie pofarmic [zauważa stwora] nope nope nope
Odpisz
16 marca 2015, 19:03
takie "idzie sobie, idzie nagle zapala światło i NOPE NOPE NOPE"
15 marca 2015, 10:39
NO GOD PLISS NO NOOOOOOOOOO
15 marca 2015, 09:49
Pytanie do was :) Która część DS jest trudniejsza? :D
15 marca 2015, 10:31
@DarkTicTacPL: Demon Souls {&=
@DarkTicTacPL: nikt tego nie wie bo nikt nie przeszedł samoczuka
15 marca 2015, 08:09
DS tylko nwm. czy pierwsza czy dróg część
14 marca 2015, 22:58
Jak jeden ziewnie to wszyscy ziewają.
14 marca 2015, 21:49
Eeeee tam, to tylko jeden z najsłabszych przeciwników w obszarze.
12 marca 2015, 21:59
Eee fajna dupa xD
13 marca 2015, 10:49
@deadp00l: Ale trochę zbyt koścista.
14 marca 2015, 21:40
You Made My Day XD
14 marca 2015, 21:15
co to za gra? bardzo mi się podoba
14 marca 2015, 21:27
@ALKATRAZ: Dark Souls... chyba...
14 marca 2015, 21:36
Napewno nie Dark Souls :P za łatwy boss
14 marca 2015, 21:38
Ha, oczywiście że to Dark Souls
14 marca 2015, 21:48
To normalny przeciwnik w Grobowcu Olbrzymów.
13 marca 2015, 00:24
Meh... I tak nie chciałem dzisiaj spać :/
14 marca 2015, 21:01
@kosodrzewina111: to nie jest straszne
13 marca 2015, 15:17
co to za gra?
12 marca 2015, 20:44
Nope nope nope nope nope
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2015, 21:22
pojde sobie pofarmic
[zauważa stwora]
nope nope nope
Odpisz
16 marca 2015, 19:03
takie "idzie sobie, idzie nagle zapala światło i NOPE NOPE NOPE"
Odpisz
15 marca 2015, 10:39
NO GOD PLISS NO
NOOOOOOOOOO
Odpisz
15 marca 2015, 09:49
Pytanie do was :) Która część DS jest trudniejsza? :D
Odpisz
15 marca 2015, 10:31
@DarkTicTacPL: Demon Souls {&=
Odpisz
15 marca 2015, 10:39
@DarkTicTacPL: nikt tego nie wie bo nikt nie przeszedł samoczuka
Odpisz
15 marca 2015, 08:09
DS tylko nwm. czy pierwsza czy dróg część
Odpisz
14 marca 2015, 22:58
Jak jeden ziewnie to wszyscy ziewają.
Odpisz
14 marca 2015, 21:49
Eeeee tam, to tylko jeden z najsłabszych przeciwników w obszarze.
Odpisz
12 marca 2015, 21:59
Eee fajna dupa xD
Odpisz
13 marca 2015, 10:49
@deadp00l: Ale trochę zbyt koścista.
Odpisz
14 marca 2015, 21:40
You Made My Day XD
Odpisz
14 marca 2015, 21:15
co to za gra? bardzo mi się podoba
Odpisz
14 marca 2015, 21:27
@ALKATRAZ: Dark Souls... chyba...
Odpisz
14 marca 2015, 21:36
Napewno nie Dark Souls :P za łatwy boss
Odpisz
14 marca 2015, 21:38
Ha, oczywiście że to Dark Souls
Odpisz
14 marca 2015, 21:48
To normalny przeciwnik w Grobowcu Olbrzymów.
Odpisz
13 marca 2015, 00:24
Meh... I tak nie chciałem dzisiaj spać :/
Odpisz
14 marca 2015, 21:01
@kosodrzewina111: to nie jest straszne
Odpisz
13 marca 2015, 15:17
co to za gra?
Odpisz
12 marca 2015, 20:44
Nope nope nope nope nope
Odpisz