Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kwiato99

14 lipca 2021, 10:32

Ale gdy już chcą ich tam wsadzić, protestuje 1/4 kraju

Avatar AngryBird

16 marca 2015, 22:39

To niech wsadzą wszystkich lewaków za kratki i świat lepszy

Avatar Wikta5

15 marca 2015, 00:07

,,Zabijesz byłą/ byłego i trafisz do raju.'' Nice idea.

Avatar siemek22

14 marca 2015, 19:00

Somalia - raj dla prawaków.
Dlaczego? Otóż:
-wolny rynek,
-dostęp do broni bez zezwolenia,
-państwo nie wtrąca sięw twój biznes,
-tylko ,,prawdziwi'' mężczyźni dominują, słabi nie przeżyją.
Zaorane.

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2015, 17:33

''Związki partnerskie''

Avatar randalf28

14 marca 2015, 16:34

,,Darmowe jedzenie" i ,,Tylko strażnicy mają broń" są wręcz przeciwne z poglądami lewicowymi.
Ps: jak się o czymś nie ma pojęcia, to się na ten temat nie powinno wypowiadać :-D

Avatar Aragok666

12 marca 2015, 20:52

Co do tej broni nie byłbym pewien w niektórych więzieniach robią sobie w pełni automatyczne pistolety ze złomu.

Avatar Adoreus

14 marca 2015, 15:16

@Aragok666: Co jest nielegalne, tak jak robienie tego przez obywateli na wolności. Czyli też lewicowość.

Avatar maroko11

14 marca 2015, 15:02

Minusy:
-Od czasu do czasu dostaniesz w morde
-Nie ma dziewczyn? To w kakao ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kulujulu

14 marca 2015, 15:16

@maroko11: To ostatnie akurat lewakom nie zawadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 marca 2015, 20:33

Raczej raj dla prawicowców:
-Ci którzy mają hajs z przemytu fajek itp. wyzyskują tych, którzy nie przemycają.
-Najwięcej jedzenia mają kapusie, a ci którzy są słabsi fizycznie muszą oddawać żarcie tym z góry.
-Gwałty są na porządku dziennym.
-No i najważniejsze: praktycznie nie ma kobiet. Kobiety siedzą w domu.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 20:42

No ale od kiedy gwałty są prawicowe? :I
Kobitki siedzą ale na innych wydziałach B)

Avatar messi644

12 marca 2015, 20:43



"PRAKTYCZNIE nie ma kobiet"

Praktycznie, to praktycznie. Czyli jednak jakieś kobiety tam są. I nie jest ich wcale tak mało, jak się wydaje.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 20:49

@messi644: 3% (bo tyle jest kobiet w polskich więzieniach) to jednak nie tak dużo...

Avatar messi644

12 marca 2015, 20:50

Nie dużo, ale zawsze coś. Gdyby było to mało, to było by to około pół procenta.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 20:54

To chyba wiadome, że według prawicy żona i dzieci należą do głowy rodziny, czyli ojca. Kobieta w sprawach seksualnych nie ma więc nic do gadania.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 20:55

A o tym to nie słyszałem ;o

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 21:00

@messi644: I co jeszcze? Może 5 promili zadowoli cię w odniesieniu do pojęcie „praktycznie nie ma”? 3% to JEST mało...

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 21:01

Tak zwany tradycyjny model rodziny. Propagowany przez Kościół i środowiska prawicowe.

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 21:19

Tak trochę przesadzasz C;

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2015, 21:33

Ktoś miał chyba dobry dzień, bo wszyscy mamy po jednej strzałce w górę :D Być może przesadzam, a być może treść obrazka przesadza.

Avatar trolem

12 marca 2015, 21:29

A kto ten lewak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Rel

Ostry ten sędzia

Nie idź!

Płać pan

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka