Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie idź!
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2015, 21:49
Strony posklejane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 marca 2015, 21:51
@Ledim: chyba wiem czym :P
Odpisz
12 marca 2015, 23:21
@kuboskixd: Klejem biurowym
Odpisz
12 marca 2015, 23:33
@LSD2000: Chyba ch**owym xD
Odpisz
13 marca 2015, 08:11
@LSD2000: miałem to właśnie na myśli
Odpisz
15 marca 2015, 17:02
@Ledim: ciekawe czemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
26 lutego 2017, 01:57
@kotul: Tutaj jesteś
Odpisz
2 marca 2017, 11:27
@mante: Jestem tutaj, tak, to ja.
Odpisz
2 marca 2017, 15:12
@kotul: k
Odpisz
25 czerwca 2017, 10:08
@kotul: witam
Odpisz
4 listopada 2017, 22:52
@daglasio: Elo mordo.
Odpisz
14 marca 2015, 09:00
jest tam zużyta prezerwatywa i jest w tej samej cenie :P
Odpisz
26 lutego 2017, 01:56
@psychopatix: k
Odpisz
16 marca 2015, 17:23
Strony posklejane, przypomina się TLOU :D
Odpisz
5 listopada 2016, 12:36
@kajko: mi tez :v
Odpisz
15 marca 2015, 16:10
za to kocham far crya
Odpisz
15 marca 2015, 17:38
@chaboyy_HD: Wiesz co? Myślę, że ożywanie wielkich liter i kropek poprawiłoby komunikację. Far Cry a nie "Far crya". Już prędzej "Far Cry'a" :)
Jesteśmy umówieni? wielki litery na poczatku i kropki na końcu zdań?
Odpisz
15 marca 2015, 18:09
@Polska_z4smazka: daruj sobie już hejty. życie grammar nazi nie jest łatwe
Odpisz
15 marca 2015, 18:43
@chaboyy_HD: Ja nie hejtuję tylko poprawiam.
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2015, 18:53
@Polska_z4smazka: powtarzam to drugi raz JESTEM GRAMMAR NAZI. dla mnie to jest hejt
Odpisz
15 marca 2015, 19:00
@chaboyy_HD: Grammar nazi to wg. mnie jest takie coś że nie "poprawiam wszystkich" a "poprawiam wszystkich i pisze POPRAWNIE"
Pozdrawiam i polecam kupić słownik.
Odpisz
18 marca 2015, 17:06
@Polska_z4smazka: hejty wszędzie hejty
Odpisz
18 marca 2015, 21:16
@chaboyy_HD: Kup słownik.
Odpisz
19 marca 2015, 12:43
@Polska_z4smazka: HEJT
Odpisz
5 września 2015, 21:48
@chaboyy_HD: Ić stont
Odpisz
10 czerwca 2017, 20:25
@Polska_z4smazka: To był chyba troll.
Odpisz
15 marca 2015, 15:46
Tego się po far cryu nie spodziewałem
Odpisz
13 marca 2015, 17:38
"Krocie".
Odpisz