Ewolucja drugiego śniadania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2019, 10:32
Ja lubię szynkę.
Odpisz
28 lipca 2019, 16:03
Czemu masz bułkę na memie.
Odpisz
20 marca 2015, 19:38
bułka podobna ta z lidla
Odpisz
24 listopada 2018, 16:43
@ALKATRAZ: Pewnie to ta z Lidla.
Odpisz
11 listopada 2015, 14:19
Ja jestem w gimnazjum, a zachowuję się w stosunku do bułki z szynką jak w podstawówce
Odpisz
24 września 2018, 20:55
@rozwalgo: Ja jestem w liceum, a zachowuję się w stosunku do bułki z szynką jak w liceum :v
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:34
podstawowka 0-3 bułka? why not 3-6 nie ._. 1 gim= nie._.
Odpisz
6 grudnia 2015, 09:12
Ona rośnie*
Odpisz
20 marca 2015, 19:46
Jedno mnie dziwi. Dlaczego oni mówią, że "bułka z szynką" jak to jest sucha bułka?!
Odpisz
10 czerwca 2015, 10:12
@DeadExtreme: Bo szynka jest w środku.
Odpisz
20 marca 2015, 20:37
Ja do gimnazjum nie biorę kanapek :D
Odpisz
20 marca 2015, 22:13
@VanQuisch: Ja też xD
Odpisz
12 maja 2015, 20:53
@VanQuisch: Ja do podstawowki nie biore.
Odpisz
13 marca 2015, 13:49
Bułka z szynką jest zarąbista!
Odpisz
13 marca 2015, 15:40
z paszetem lepsza <3
Odpisz
13 marca 2015, 19:51
nie ale każdy ma inny gust
Odpisz
13 marca 2015, 20:54
@trolem: wiadomo, a ty z czym lubisz?
Odpisz
13 marca 2015, 20:57
z Serem i szynką
Odpisz
20 marca 2015, 19:25
@trolem: Ja sobie do tego dodaję ketchup i majonez. :3
Odpisz
20 marca 2015, 19:31
najlepsza z salami !
Odpisz
20 marca 2015, 19:49
@loloja: popieram! :D
Odpisz
20 marca 2015, 22:08
@UkradliMiNick: dzięki wielkie myśłałem że nikt nie lubi salami :D
Odpisz
20 marca 2015, 22:12
@loloja: Ja lubie choć wiem z czego są robione(chodzi mi o zwierze) :P
Odpisz
20 marca 2015, 22:37
ee tam ja się tym nie przejmuję...
Odpisz
20 marca 2015, 22:57
@loloja: Ja też właśnie
Odpisz
21 marca 2015, 07:48
@trolem: Ja z szynką, serem, sałata i majonezem mniam ^^
Odpisz
21 marca 2015, 09:48
i oto chodzi ! grunt to się nie przejmować :D
Odpisz
21 marca 2015, 11:09
@loloja: No a jak :D
Odpisz
30 marca 2015, 17:52
z osła
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 22:25
Nom :P moja ciocia mówi na to osiołek :P
Odpisz
22 marca 2015, 15:17
Przecież szynka jest dobra :V
Odpisz
20 marca 2015, 19:45
Ja wpi***alam suche bułki, a ludzie narzekają ;-;
Odpisz
14 marca 2015, 08:19
A gdzie szynka?
Odpisz
20 marca 2015, 19:27
nie ma zjadł
Odpisz
20 marca 2015, 19:09
Jeszcze niech weźmie patyk i posprawdza czy to "coś" żyje...
Odpisz
20 marca 2015, 19:00
:|
Odpisz
13 marca 2015, 17:21
Nie lepiej zjeść śniadanie w domu?
Odpisz