Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2017, 23:47

ZASYSA

Avatar Asiimov

19 lutego 2017, 00:27

vac ban

Avatar DarthVader999

8 marca 2016, 16:01

ba dum tss

Avatar tytan128

16 marca 2015, 23:05

Aple jest najlepsze

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 19:35

GEEZ! skoro nie ssie, to znaczy, że ssie (czyli nie działa) a skoro ssie to jednak działa czyli nie ssie, ale przez to znowu ssie - znowu działa i znowu nie ssie, czyli znów ssie, nie ssie... (mogę tak pisać jeszcze parę linijek ale chyba niemuszę)

Avatar pawelek9889

15 marca 2015, 21:56

Ivaccepcja?

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 14:58

@pawelek9889: Nie, to bardziej paradoks odkurzacza Apple (nazwa paradoksu wymyślona przeze mnie). incepcja (czy tam ivacepcja - bardziej bym to już nazwał vacuumception) to jak coś jest w środku tego samego czegoś, a paradoks właśnie jak coś takiego jest. Zobacz sobie paradoks dziadka to zrozumiesz różnicę.

Avatar pawelek9889

16 marca 2015, 19:22

Znam ten paradoks, to bardzo interesujący temat

Avatar krzys189

16 marca 2015, 13:06

Nie prawda bo ssie [lenny face]

Avatar MagicznaAlpakaSzatana

15 marca 2015, 20:18

Ciekawe dlaczego ludzie tak bardzo nie przepadaja za produktami tej firmy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Dovahkiin

Edytowano - 16 marca 2015, 06:54

Zależy jaka wersja, bo 5 idzie coraz gorzej.

Avatar Dovahkiin

16 marca 2015, 06:54

@Roger909: Mówiłem w innym komentarzu zależy jaka wersja.

Avatar TadeuszMistrz

15 marca 2015, 22:43

Apple są kiepskie. Sony lepsze.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 21:47

Oczywiście że nie ssie , ale na odwrót.

Avatar kotul

15 marca 2015, 20:40

I pierwszy,który powinien.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 19:29

O tak, z pewnością mój 5letni iPhone z dobrym aparatem i z ogromną pamięcią ssie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Error_404

17 marca 2015, 21:07

@Dovahkiin: łał

Avatar Dovahkiin

17 marca 2015, 21:35

@Error_404: Więc po co przepłacać?

Avatar SosnaYT

15 marca 2015, 19:47

Avatar Kambot

15 marca 2015, 19:10

Ale dalej ssie XD

Avatar Psychopata_PL

15 marca 2015, 19:09

Teraz nawet odkurzacze mogą być hipsterskie.

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 19:02

Paradoksalne ;_;
Ten produkt ssie, ponieważ nie ssie ;_____;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Drewniany kominek

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka