Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Arald98

15 marca 2015, 00:31

To jest od Apple'a, czy z apple'a?

Avatar Szczery

17 kwietnia 2015, 20:53

@Arald98: To z apple'a.

Avatar malgatalar2002

14 marca 2015, 23:57

Czyli jak wszystko z firmy apple- spadnie i się roz je*ie na pół.

Avatar polandball1

14 marca 2015, 22:52

Tylko 1 trwania

Avatar harpian1

14 marca 2015, 22:45

O czas na przekąskę smacznego

Avatar DORIAN75

14 marca 2015, 22:44

szkoda tylko że ma tak krótką gwarancje ale za tą cenę czego więcej wymagać

Avatar Kambot

14 marca 2015, 22:04

Pewnie dalej droższy niż popcorn w kinie? ;-;

Avatar Kambot

14 marca 2015, 22:05

@Kambot: chociaż popcorn dalej jest droższy...

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2015, 22:25

@Kambot: To co jest w końcu droższe. Pogubiłem się :/

Avatar Ares011

14 marca 2015, 22:32

@Kambot: nic nie jest droższe od popcornu w kinie

Avatar pafik

14 marca 2015, 22:30

na złość Putinowi

Avatar Psychopata_PL

14 marca 2015, 22:23

Biere czy...

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 14 marca 2015, 22:17

Zegarek jabłkowy - 0,50 zł, tylko sam go sobie zrób
iWatch Apple(czyli to samo co wcześniej, tylko że z początkiem s i logiem apple) - 7633828373418 €uro (jedyny plus to jest to, że jest gotowy)

Avatar martynasiejko

14 marca 2015, 22:12

ją też taki chcę :(

Avatar krystian23

14 marca 2015, 22:10

Stylowy.

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2015, 22:09

Już teraz!

Srajłocz 2S!

To ten sam Srajłocz ale tym razem... WSZYSTKO ZROBIONE Z JABŁKA!

Jedyne 69,666 Tysięcy Euro!

Avatar Isentor

14 marca 2015, 22:08

Avatar MrStick

Edytowano - 14 marca 2015, 22:03

Jedynie 50000€

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Tacy to pożyją

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka