Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar monho25

Edytowano - 17 marca 2015, 19:02

Ja mam Samsunga i według mnie to nie jest taki szajs. Mój model (Galaxy Core) jest szybki, nie zacina się, ma dobry aparat. Parę razy mi upadł i nawet rysy nie mam. Jedyną wadą jest to, że czasami traci kolor jak go włączę, ale wystarczy odblokować go ponownie.

Avatar edzio2012

18 marca 2015, 06:08

@monho25: Też mam samsunga tylko ja mam samsung galaxy s2. i jeszcze jedno iphone kupuje częsci od samsunga i sony tylko te NAJTAŃSZE. aparaty są od aony a ekrany od samsunga tylko napisane że od apple

Avatar monho25

9 maja 2017, 19:22

@monho25: Co za bzdura, ku*wa. Ten telefon jest tak zje**ny że dobry Jezu a nasz panie.

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2015, 19:56

A co z Huaweiem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar rok20050

18 marca 2015, 18:44

@popek9001: ja mam obecnie kis 3

Avatar arenak1111

26 grudnia 2016, 02:40

@popek9001: ZTE to dobre fony, bateria trzyma 3 dni u mojego wujka

Avatar JPsoldier

17 marca 2015, 22:57

Zanim będziecie hejtowac inne marki komorek w stylu "I phone to kupa i wgl." to bierzcie pod uwagę że jak ktoś miał by np. LG przez całe życie to by "odruchowo" bronił tej Marki

Avatar
Konto usunięte

18 września 2016, 09:30

@JPsoldier: Mam LG G2 mini i twierdze, że jest powolnym gównem. #TeamSamsung&Huawei

Avatar arenak1111

26 grudnia 2016, 02:39

@JPsoldier: Mam iPhone 4 ale mogę wziąć iPhone 5S, ale nie wezmę. Mimo że 4 jest już gownem to nadal go kocham

Avatar TheTajemnicza

12 marca 2016, 23:30

Ale to prawda.Sony robi dobre smartfony i nie ściąga.Może te nowe kosztują,szczególnie Z.Ale np.kiedyś z1 compact (moje marzenie) kosztowało 2000zł nawet więcej,a teraz 1200.Telefon jest rewelacyjny.A Iphone mojej cioci sie stłukł i dużo zżera bayerii...

Avatar
Konto usunięte

18 września 2016, 09:27

@TheTajemnicza: Chyba nie o to chodzi. Sony robi smartfony wodoodporne, więc wiesz...

Avatar Dark_Dante

18 marca 2015, 12:39

Wynika z tego że Alcatel olał sprawę i nie pisze egzaminu...

Avatar edzio2012

18 marca 2015, 06:11

coś was boli że samsung od geyphona zgapia

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 18:47

Sony robi najlepsze kamery i tablety, Apple robi genialne komputery i telefony,a Nokia robiła świetne opony i kalosze i Samsung. Sansung robi wszystko ch**owe i plastikowe.

Avatar bylejakbylegdzie

17 marca 2015, 19:44

"apple robi genialne komputery" człowieku spóźniłeś się aż 10 lat teraz większość składaków z części różnych firm masz lepsze komputery po podobnej cenie

Avatar Trilogyyy

17 marca 2015, 21:08

@bylejakbylegdzie: Po co składak jak za normalną cenę masz najlepsze.? Nic lepszego niż iOS. Korzystam i polecam każdemu :')

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 22:40

@Trilogyyy: A składak po to aby za mniejszą cenę( i jakieś 5 min. pracy przy składaniu) mieć taki sam jeśli nie lepszy komputer. Co do systemów operacyjnych to mi osobiście nie przypadł do gustu MacOs dlatego korzystam z Linux ubuntu gnome. Mój brat korzysta z MacOs, a większość rodziny z windowsa. Każdy system jest kwestią gustu(chociaż i nie tylko)

Avatar marcix123

17 marca 2015, 23:27

samsung nie jest ch**owy,mam samsunga galaxy ace i jest wystrzymały (a co z tego xD)

Avatar rok20050

17 marca 2015, 20:32

a ja mam telefon z firmy..... ZTE

Avatar kuboskixd

17 marca 2015, 20:04

a Nexus ?

Avatar kaka77

17 marca 2015, 17:19

Obrazek nie jest aktualny, poniewaz seryjny morderca (wszystkiego co dobre)-microsoft zamordowal Nokie ;-; (A wlasciwie skonczyla sie umowa i microszit nie moze juz umieszczac loga "Nokia" na swoich smartfonach)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kaka77

17 marca 2015, 22:02

@bylejakbylegdzie: Zgadza sie...windows 8 (wlasciwie 7, ale to praktycznie to samo co 8) mam na swojej lumii 900 i dziala swietnie...ale na kompie boje sie tego dotknac ;-;

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 22:49

@kaka77: Właśnie to napisałem. Połączyli się jak Orange z TP

Avatar Kambooshie41

17 marca 2015, 18:37

A ja mam prestigio :P

Avatar Trilogyyy

Edytowano - 17 marca 2015, 17:11

Taka prawda że HTC gniecie plastiki Samsunga. Seria HTC One. Równa się 5S, 6 Plus i Sony Z. Warta ok. 1500-3000 zł,perfekcja wykonania. Doskonale. Srajcie się swoimi S3 i Lumia póki coś znaczą (360 zł) Bo król wchodzi na rynek :) Już smartwatch wydali-powala Apple na kolana pozycji lodziarki,a Samsung? Plastik na szelkach (y)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Trilogyyy

18 marca 2015, 15:36

@edzio2012: na przykład?...

Avatar TheTajemnicza

12 marca 2016, 23:27

@Trilogyyy: Ja mam Z1 I jestem MEGA zadowolona.Aparat ma za**bisty i kest wodoodporny..

Avatar kacpermajewski

17 marca 2015, 18:00

jak widze nokia ma zawał

Avatar loveanddream

17 marca 2015, 17:46

Ja tam mam sony i jestem zadowolona ")

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 17:43

Mam ból dupy bo mam nokie ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka