Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2015, 22:35
No co się będą pieścić xD
Najlepiej walnąć prosto z mostu, że się bus zje*ał
Odpisz
23 marca 2015, 19:32
@NIGGEREL: popraweczka... nie zje**l tylko ziebal
Odpisz
23 marca 2015, 19:51
@sylwon1234: popraweczka 2... nie ziebal, tylko zieBal. xD
Odpisz
31 marca 2018, 19:29
@Pikachu: Popraweczka 3, nie zieBal, tylko 632 BUS SIe zieBal
Odpisz
23 marca 2015, 16:45
Yay! Mieszkam w Bytomiu
Odpisz
23 marca 2015, 18:56
@Loomie: Ja też !
Odpisz
2 lipca 2015, 13:08
@doorraa: jaka ulica?
Odpisz
23 marca 2015, 09:25
Katowice <3
Odpisz
27 marca 2015, 15:50
@doorraa: :-D
Odpisz
22 marca 2015, 22:42
W moim mieście są ładniejsze tablice .-.
Odpisz
22 marca 2015, 22:45
@MagicznaAlpakaSzatana: Na mojej wsi... Yyy nie ma tablic xD
Odpisz
22 marca 2015, 22:07
było
Odpisz
15 marca 2015, 12:35
ziebal
Odpisz
14 marca 2015, 21:39
Gdzie się zje**ł
Odpisz