memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2015, 13:55
jak zjem jeszcze trochę, to chyba wybuchnę
Odpisz
16 marca 2015, 18:25
@UkradliMiNick: dlatego nigdy nie jem granata :D
16 marca 2015, 17:33
14 marca 2015, 23:13
Będzie bombowo
Edytowano - 16 marca 2015, 17:31
@polandball1: :D
16 marca 2015, 14:06
Wystrzałowe żarcie będzie ludziska!
Edytowano - 15 marca 2015, 01:04
Mam nadzieje że jak się objem to nie wybuchne w drodze do domu.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2015, 13:55
jak zjem jeszcze trochę, to chyba wybuchnę
Odpisz
16 marca 2015, 18:25
@UkradliMiNick: dlatego nigdy nie jem granata :D
Odpisz
16 marca 2015, 17:33
Odpisz
14 marca 2015, 23:13
Będzie bombowo
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2015, 17:31
@polandball1: :D
Odpisz
16 marca 2015, 14:06
Wystrzałowe żarcie będzie ludziska!
Odpisz
Edytowano - 15 marca 2015, 01:04
Mam nadzieje że jak się objem to nie wybuchne w drodze do domu.
Odpisz