To był naprawdę mądry facet...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tacy to pożyją
Dwa oblicza
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2017, 22:26
mam pierwsze od góry
Odpisz
7 grudnia 2016, 18:24
Mam te trzecie to ziemia
Odpisz
27 stycznia 2017, 11:29
@kuba5028: ja też
Odpisz
6 stycznia 2017, 14:46
Mam coś pomiędzy 1-2
Odpisz
22 marca 2015, 15:03
Ja mam te pierwsze, to chyba księżyc :P
Odpisz
21 marca 2015, 20:23
mam to drugie
Odpisz
21 marca 2015, 09:55
Mam ziemię w oczach!
Odpisz
19 marca 2015, 17:15
Mam tą drugą planete XD ale kurcze nie wiem jak się nazywa. Ktoś może podpowie ? ( Z góry dzięki)
Odpisz
17 marca 2015, 08:21
ja mam ziemię w oczach!
Odpisz
19 marca 2015, 17:11
@Gabi92017: Tak samo jak moja babcia :D
Odpisz
19 marca 2015, 17:12
ha ha
Odpisz
16 marca 2015, 21:46
ja mam identyczne oczy jak 2 obrazek :)
Odpisz
16 marca 2015, 21:10
3,4,5 są dziwne
Odpisz
16 marca 2015, 18:43
O_O
Odpisz
16 marca 2015, 13:59
a ja mam zielone oczy szach mat
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2015, 14:12
@mooped: To jesteś mgławicą *tu wstaw derpa*
Odpisz
16 marca 2015, 17:12
@MrStick: .
Odpisz
16 marca 2015, 16:40
mam ziemię tylko truszku bladszą
Odpisz
16 marca 2015, 11:14
Fajne to ale i tak usunę konto /Mudzyn_From_Afrika
Odpisz
16 marca 2015, 15:30
Heh, żart :D
Odpisz
16 marca 2015, 14:16
A gdzie planeta Vegeta? >:(
Odpisz