A kiedyś było tak pięknie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2017, 10:24
je ja ma być śmieszne a nie demotywujące!
Odpisz
31 grudnia 2018, 19:34
@Maro666: jeja*
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:07
@SongManka510: je ja*
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:08
jaja*
ja ja*
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:23
@SongManka510: ja ide spac je*
Odpisz
10 kwietnia 2019, 00:27
dobranoc :< ja całą noc przepłacze nie ważne dlaczego...
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:49
Ah, te stare komentarze.
Odpisz
11 kwietnia 2019, 22:50
@SongManka510: o jejku czemu płakłąś?
Odpisz
11 kwietnia 2019, 23:18
nie ważne
Odpisz
11 kwietnia 2019, 23:19
@SongManka510: no dobrze
Odpisz
12 kwietnia 2019, 15:03
niedługo wstawię kawałek twarzy xD
Odpisz
12 kwietnia 2019, 16:21
@SongManka510: uuu
Odpisz
1 stycznia 2018, 23:06
kiedyś to, a teraz earth-chan
Odpisz
8 stycznia 2018, 19:56
¯\(ツ)/¯
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:35
nie rozumiem czemu ludzie zaśmiecają własny dom? nasz dom!!!!!
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:25
biedna ziemia...*podłzawione oczki szczeniaczka*
Odpisz
10 czerwca 2022, 06:05
@Koniczek02323: oczka* jak już
Odpisz
19 marca 2015, 14:09
tak było pięknie
Odpisz
17 marca 2015, 18:15
czemu tam nie ma jurop?
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 15:20
No niestety ;( Gdy nadal nie będziemy o to dbali to Nas nie będzie a czemu? bo tak ciężko jest pójść do kosza na śmieci albo po prostu je posegregować -_- a obrazek mi się podoba ;)
Odpisz
17 marca 2015, 14:57
Nie było Europy .-. Patrz na zdj..
Odpisz
17 marca 2015, 14:54
Pewnie na samym dnie kartonu jest Pangea
Odpisz
17 marca 2015, 10:26
dziecioczki na gry spadać, a nie hejtujecię całą prawdę. gdyby nie te dziecioczki to ocena by była 5.0
Odpisz
17 marca 2015, 10:00
Dobrze, że Rosji nie widać..
Odpisz
17 marca 2015, 09:19
Smutna prawda...
Odpisz
17 marca 2015, 08:50
Jak dbamy tak mamy cóż Ludzka czysta głupota zanieczyszcza ziemię
Odpisz
17 marca 2015, 07:52
Dlatego trzeba dbać o środowisko :)
Odpisz
17 marca 2015, 07:12
Dym z pieców hutniczych i ognisk? Oraz naturalne wycieki ropy naftowej?
Odpisz
17 marca 2015, 07:39
@KingsMax: wycieki naturalne nie maja blisko tak dużych szkód jak te spowodowane przez ludzi bo sa o wieeele mniejsze ;)
Odpisz
17 marca 2015, 15:28
@creeperoskar: Ale jednak mają miejsce.
Odpisz
17 marca 2015, 15:30
@KingsMax: .... No tak . No i?
Odpisz
17 marca 2015, 15:35
@creeperoskar: Poza tym możliwe że meteoryt uderzy w jakieś miejsce i uwolni olbrzymie pokłady ropy.
Odpisz
18 marca 2015, 07:08
@KingsMax: to prawda ale do czego zmierzasz
Odpisz
18 marca 2015, 15:49
@creeperoskar: Do tego że człowiek jedne rzeczy ogranicza, inne powiększa, a więc człowiek nie tylko szkodzi.
Odpisz