Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maro666

2 sierpnia 2017, 10:24

je ja ma być śmieszne a nie demotywujące!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar SongManka510

12 kwietnia 2019, 15:03

niedługo wstawię kawałek twarzy xD

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2019, 16:21

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2018, 23:06

kiedyś to, a teraz earth-chan

Avatar Tymek590

8 stycznia 2018, 19:56

¯\(ツ)/¯

Avatar piter800

24 sierpnia 2015, 20:35

nie rozumiem czemu ludzie zaśmiecają własny dom? nasz dom!!!!!

Avatar Koniczek02323

27 czerwca 2015, 11:25

biedna ziemia...*podłzawione oczki szczeniaczka*

Avatar Drag_on

10 czerwca 2022, 06:05

@Koniczek02323: oczka* jak już

Avatar sisisika1

19 marca 2015, 14:09

tak było pięknie

Avatar andi12345

17 marca 2015, 18:15

czemu tam nie ma jurop?

Avatar GeLd333

Edytowano - 17 marca 2015, 15:20

No niestety ;( Gdy nadal nie będziemy o to dbali to Nas nie będzie a czemu? bo tak ciężko jest pójść do kosza na śmieci albo po prostu je posegregować -_- a obrazek mi się podoba ;)

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 14:57

Nie było Europy .-. Patrz na zdj..

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 14:54

Pewnie na samym dnie kartonu jest Pangea

Avatar UkradliMiNick

17 marca 2015, 10:26

dziecioczki na gry spadać, a nie hejtujecię całą prawdę. gdyby nie te dziecioczki to ocena by była 5.0

Avatar TheHero

17 marca 2015, 10:00

Dobrze, że Rosji nie widać..

Avatar Martka123

17 marca 2015, 09:19

Smutna prawda...

Avatar slimak87

17 marca 2015, 08:50

Jak dbamy tak mamy cóż Ludzka czysta głupota zanieczyszcza ziemię

Avatar neskacz

17 marca 2015, 07:52

Dlatego trzeba dbać o środowisko :)

Avatar KingsMax

17 marca 2015, 07:12

Dym z pieców hutniczych i ognisk? Oraz naturalne wycieki ropy naftowej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar creeperoskar

18 marca 2015, 07:08

@KingsMax: to prawda ale do czego zmierzasz

Avatar KingsMax

18 marca 2015, 15:49

@creeperoskar: Do tego że człowiek jedne rzeczy ogranicza, inne powiększa, a więc człowiek nie tylko szkodzi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka