Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2018, 21:08
5/5, bo Lamy w Czapkach
Odpisz
16 marca 2016, 13:59
Wygooglajcie sobie "i hate it when a lama named carl stabs me 37 times and eats my hand"
Odpisz
18 marca 2015, 20:37
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 marca 2015, 21:19
Lamy w czapkach xD
Odpisz
18 marca 2015, 07:08
Proszę nie łapkować w dół. "Lamy w czapkach" to tylko tytuł animacji :)
Odpisz
18 marca 2015, 08:49
glupie dzieci co nie ?
Odpisz
18 marca 2015, 09:10
jeśli napiszesz, żeby "nie łapkowali w dół", będą to robić ;-; MAGIA INTERNETUFFFFFF
Odpisz
18 marca 2015, 12:32
@gORb123: Nom ;-;
Odpisz
18 marca 2015, 08:56
jakie głupie
Odpisz
17 marca 2015, 17:45
Lamy zawsze na propsie :D
Odpisz
16 marca 2015, 18:52
Stare ale jare xD
Odpisz