Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vidgesea

23 sierpnia 2015, 21:36

Czemu on ma spodnie opuszczone? :o

Avatar koniecnazw

Edytowano - 11 kwietnia 2019, 14:35

@Vidgesea: On ma spodnie założone poprawnie. Tylko nie zapomniał dnia nóg.

Avatar Mordur

12 kwietnia 2018, 11:52

Takie szybkie skojarzenie.

Avatar Wiedzimin

28 maja 2015, 15:55

Jego prawdziwe oblicze.

Avatar Kivera

16 sierpnia 2015, 12:19

@Wiedzimin: Jak facet od mojego WF.

Avatar Henzej

21 marca 2015, 21:50

Za**biste spodnie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Henzej

Edytowano - 1 kwietnia 2015, 14:39

@Mafionek: Wiem to mój ulubiony komiks :3

Avatar Mafionek

1 kwietnia 2015, 17:59

@Henzej: :D sajepiście

Avatar GeLd333

Edytowano - 23 marca 2015, 02:39

ja też go cierpię ;)

Avatar WYKOR

22 marca 2015, 15:43

ten drugi to artur szpilka

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2015, 14:56

Magic of Photoshop!

Avatar AnDzi4

21 marca 2015, 22:19

Nie cierpię go....

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2015, 07:43

@AnDzi4: A wiesz, że Justin Bieber to Spiderman?

Avatar AnDzi4

22 marca 2015, 14:13

... Ta... A ja jestem Mona lisa. On to raczej sra w gacie bo tak się schyla....

Avatar Dexterek

22 marca 2015, 12:51

Jełbem

Avatar tysiula33

22 marca 2015, 09:37

takie spodnie to tylko po to by mieścił się tam Jerry >< ; D

Avatar Izuchna

5 lutego 2017, 18:54

@tysiula33: Doje**łaś xD

Avatar ALKATRAZ

21 marca 2015, 22:48

znowu pobił się z kelnerem?

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2015, 22:42

Photoshop

Albo nasrał w gacie kilka razy i mu to nie przeszkadza

Avatar Pegi1337

21 marca 2015, 22:36

Kobieta w ciąży :D

Avatar thepolishguy

21 marca 2015, 21:43

Dobrała*

Avatar
Konto usunięte

16 marca 2015, 17:19

Nasrał w gacie? .-.

Avatar dydol98

21 marca 2015, 21:04

kilka razy

Avatar DeadExtreme

21 marca 2015, 21:13

I co gorsza... W ogóle mu to nie przeszkadza..

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Północne Węgry

Phi!

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka