Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Równi i równiejsi
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2022, 10:21
Odpisz
19 lutego 2024, 06:01
@Drag_on: f
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:06
Ja odkąd poznałem jeja loguję się codziennie
Odpisz
16 marca 2015, 19:53
Cóż.
Odpisz
16 marca 2015, 20:18
@lufca: waaat? Pewnie z 2,5 roku na jeja jestes, czyli 1/6 twojego życia sądząc po profilu :D
Odpisz
16 marca 2015, 20:24
@SurMix: Możliwe :v
Odpisz
17 marca 2015, 08:25
@lufca: Jeszcze Cię dogonie. Za kilka lat.
Odpisz
17 marca 2015, 14:48
He.
Odpisz
19 marca 2015, 16:59
@lufca: ja mam 69 xd
Odpisz
23 marca 2015, 15:20
@lufca: kurde pobiłeś mnie,mam ok. 150
Odpisz
28 marca 2018, 21:24
Już go dogoniłeś?
Odpisz
28 marca 2018, 21:31
@TrueStoryGuy: Cóż.
Odpisz
29 marca 2015, 18:56
phi ja nie dodaje obrazków i nie gram tylko komentuje a mam 6 lvl ;-;
Odpisz
24 marca 2015, 19:55
I prawie trzy miesiące poszło w piach...
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2015, 12:00
JA BYŁEM TEŻ PRAWIE WBIŁEM 90 DNI, ALE RAZ ZAPOMNIAŁEM I CO, I OD NOWA, NA DODATEK POKAZUJE ŻE TYLKO 40, A I TAK WIĘCEJ, TO JE ŹLE ZROBIONE !
Odpisz
24 marca 2015, 10:12
gdy NIE pewnego dnia nie było...
Odpisz
23 marca 2015, 15:38
Ja tu jestem kilka ładnych parę lat
Odpisz
23 marca 2015, 14:40
Ja jestem codziennie.
Odpisz
23 marca 2015, 13:41
Było
Odpisz
23 marca 2015, 13:28
Nie trzeba być codziennie na jeja, aby być dobrym jejowiczem :)
Odpisz
17 marca 2015, 16:30
Ja na razie mam 164 :) i ciagle rosne ,ps mam auto logowanie
Odpisz
17 marca 2015, 09:36
Mam Brązowe,Srebrne,Złote ;-;
Odpisz
16 marca 2015, 21:42
Ja miałem 89 dni i dostałem bana :D
Odpisz
16 marca 2015, 22:16
@szakal1: Ja teraz zobaczyłem, że coś jest nie tak bo nie dostałem golda za bywalaca. Wszedłem na profil i zobaczyłem to :E
Odpisz
16 marca 2015, 22:01
ja mam jusz w tym golda
Odpisz
17 marca 2015, 10:15
Ale z ortografii nadal masz pałe.
Odpisz
23 marca 2015, 14:15
@TomekPL23: To nawet na pałe nie zasługuje.
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2015, 15:08
@DeadExtreme: Pałe to tylko ssać może ta ortografia.
Odpisz
23 marca 2015, 15:26
@DeadExtreme: zależy na jaką (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz