memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 kwietnia 2022, 00:14
Miałem dobre wyniki w tetrisie
Odpisz
13 listopada 2018, 22:13
no chyba że klocek poleci nie tam gdzie trzeba
2 kwietnia 2012, 18:51
ha w szkole bede grac w tetrisa a szczegolnie na matmie.... i historii.. ah..ta pani mie wkórza wpadam w depresje
2 kwietnia 2012, 19:51
@LadyGaba413: to idź się potnij.
3 kwietnia 2012, 08:50
@LadyGaba413: ja na matmie technice i informatyce bo infe mamy z tym samym kolesiem co od techniki
16 lipca 2012, 16:36
@LadyGaba413: *wkurza ;)
6 kwietnia 2012, 11:52
za pierwszy obrazek 5/5 i do ulu
2 kwietnia 2012, 15:24
idę na tetrisa
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2022, 00:14
Miałem dobre wyniki w tetrisie
Odpisz
13 listopada 2018, 22:13
no chyba że klocek poleci nie tam gdzie trzeba
Odpisz
2 kwietnia 2012, 18:51
ha w szkole bede grac w tetrisa
a szczegolnie na matmie....
i historii..
ah..ta pani mie wkórza
wpadam w depresje
Odpisz
2 kwietnia 2012, 19:51
@LadyGaba413: to idź się potnij.
Odpisz
3 kwietnia 2012, 08:50
@LadyGaba413: ja na matmie technice i informatyce bo infe mamy z tym samym kolesiem co od techniki
Odpisz
16 lipca 2012, 16:36
@LadyGaba413: *wkurza ;)
Odpisz
6 kwietnia 2012, 11:52
za pierwszy obrazek 5/5 i do ulu
Odpisz
2 kwietnia 2012, 15:24
idę na tetrisa
Odpisz