Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sauron

17 marca 2015, 22:42

Samolot nie ma kilkudziesięciu tysięcy kilometrów średnicy, nie produkuje promieniowania, nie krąży po żadnej ustalonej orbicie, a ponadto najprawdopodobniej leży teraz na głębokości 4000 metrów, z niedziałającymi nadajnikami. To tak jakby napisać "jakim cudem ludzie w XVI wieku odkrywali księżyce Jowisza, a nie potrafili znaleźć zatopionych galeonów ze złotem".

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2018, 07:43

@Sauron: planeta nic nie emituje, poprostu zaslania troche swiatla slonecznego i tak sie je odkrywa ze sa uskoki w swietle gwiazdy docierajace do ziemi

Avatar KucikukanPL

8 listopada 2016, 19:11

Fuck logic!

Avatar marcix123

17 marca 2015, 23:23

bo możemy ! xD

Avatar darcus

17 marca 2015, 21:30

Samoloty są małe. Nie rzucają się w oczy.

Avatar Plague_Doctor

17 marca 2015, 20:50

''ludzie''

Avatar Karoleu87531xd

17 marca 2015, 20:49

Da się? Da się! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 20:30

...a którego szkatki wyladoway w szwecji niemcech

Avatar rok20050

17 marca 2015, 20:25

a co jeśli one już nie są na ziemi? (kosmici odnalezieni!)

Avatar TheHero

Edytowano - 17 marca 2015, 20:20

Oceany na ziemi zbadaliśmy w zaledwie kilku procentach :) Zgadzam się z przedmówcami, tylko chciałbym dodać od siebie że dzisiejszy sprzęt potrafi badać tak dalekie zakątki kosmosu, ale niestety nie jest jeszcze odporny na ciśnienie jakie panuje w głębi oceanów.

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 19:20

Jest pod piep**oną WODĄ!

Avatar
Konto usunięte

17 marca 2015, 18:04

Bo planeta emituje promieniowanie, a trudno odkryć samolot w bezmiarach ogromnego oceanu.

Avatar NCS_fan

Edytowano - 17 marca 2015, 18:42

albo jakiejś bezludnej wyspie

Avatar tiktak101

17 marca 2015, 18:47

świat jest w c**j duży

Avatar oDDDo

17 marca 2015, 18:47

500 lat świetlnych to malutko.
Ludzie obserwują obiekty (kwazary) odległe o 10, a nawet 12 miliardów lat świetlnych.

Avatar wojtekvicta

17 marca 2015, 18:07

Prosto i po polsku - bo planeta jest wielka w ch*j i emituję od cholery promieniowania, a samolot mały i go nie wiedzą.

Avatar thepolishguy

17 marca 2015, 18:04

Avatar jacek1s

17 marca 2015, 18:02

Bo po co mówić prawdę jak można ciągnąć ludzi jak bydło :P Ludzie nie muszą o wszystkim wiedzieć ważne, że pieniądze dają i potomków...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Cóż za brak szacunku

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka