Jest w tym sporo racji...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Deal życia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2018, 10:29
jak autor nieznany skoro pisze "japończycy mawiają"
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:00
a autor jakoś nie pokazał swojej twarzy 0_o
Odpisz
29 kwietnia 2017, 14:57
To ma sens......
Odpisz
1 listopada 2016, 20:45
Nom 😄
Odpisz
19 lipca 2015, 12:19
Ja tam mam tych twarzy o wiele więcej...
Odpisz
23 sierpnia 2015, 14:54
@Spicerra: 50 twarzy Spicerra
Odpisz
13 lipca 2015, 01:18
To takie prawdziwe.Dobrze mówią!!!😊
Odpisz
13 kwietnia 2015, 17:08
nie mam ostatniego. WHY?
Odpisz
31 marca 2015, 22:32
Jestem hydrom lol
Odpisz
18 marca 2015, 16:24
Ja mam 2,(9). Bo tak.
#Argumentacjawyższegopoziomu
Odpisz
25 marca 2015, 09:09
@DeadExtreme: spacja nie boli
Odpisz
25 marca 2015, 15:38
@polskistrzelec123_: Weź poszukaj w internecie czegoś takiego jak "hasztag", albo popytaj kolegów, bo widzę, że jesteś tu nowy.
Odpisz
25 marca 2015, 16:33
@DeadExtreme: może dlatego uważasz mnie za nowego bo nie spędzam całego dnia przed kompem, wole iść na spacer, popływać nie przywiązuje wagi do jakiegoś hasztagu
i innych tego typu pierdół więc nie kłóćmy się .
,,NIE RÓBMY KŁÓTNI, RÓBMY INTERNET"
-ja
Odpisz
18 marca 2015, 23:10
Nie wiesz kim być? Bądź sobą
Odpisz
18 marca 2015, 17:36
kiedyś pokazywałem bliskim moją prawdziwą twarz, wtedy byłem naprawdę szczęśliwy, ale jak to w życiu jest, wszystko się zje**ło :,)
Odpisz
18 marca 2015, 22:19
@seweryn111: me to...do dziś się śmieją ze powiedziałem "mężczyzna z siłą fizyczna (tylko) to nie mężczyzną" nawet nie dali mi dokaczyc i juz mnie wysuwali od pedalow
Odpisz
18 marca 2015, 17:26
prawdaaaaaaaa
Odpisz
18 marca 2015, 14:03
W internecie występuje czwarta maska, "tacy jacy chcemy być widziani przez innych"...
Odpisz
18 marca 2015, 14:15
@Psychopata_PL: Mam lekki dysonans. Chcesz być widziany jako psychopata czy jako Dovahkiin?
Odpisz
18 marca 2015, 15:06
@Lolien1: Dovahkiin może wyciąć w pień wioskę, więc jedno nie wyklucza drugiego.
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2015, 16:12
@Lolien1: Nick Psychopata określa mój charakter z czasów w których zakładałem konto... motyw ze Skyrim'em powstał ponieważ to dla mnie najlepsza gra na świecie i bardzo zgłębiłem jej uniwersum, dlatego często w swoich wypowiedziach nawiązuje do gry...
Odpisz
18 marca 2015, 14:59
Coś w tym jest
Odpisz
18 marca 2015, 14:16
Pięćdziesiąt twarzy filozofa
Odpisz
18 marca 2015, 14:55
@J2319: Pisiont*
Odpisz