memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 marca 2015, 17:58
CZITEEEEEEEEEEEEEEEEEER ;-;
Odpisz
21 marca 2015, 15:03
To nie zwolnione tempo. Ten efekt nazywa się bullet time.
21 marca 2015, 11:44
czy przypadkiem kij nie został podniesiony za wysoko?
21 marca 2015, 12:00
@bylejakbylegdzie: Z tego co wiem to raczej nie, jest to chyba na wysokość głowy.
22 marca 2015, 08:23
@KingsMax: Maksymalna wysokość jest do pasa
22 marca 2015, 10:48
Dzięki za poprawę, nie interesuję się tym sportem więc nie wiem.
21 marca 2015, 11:29
Żadne zwolnione tempo. Po prostu zatrzymano i obrócono kamerę.
21 marca 2015, 11:37
@DawidThePlayer: Może to i zwolnione tempo, ale za samo wykonanie bramki 4/5.
21 marca 2015, 18:29
@DawidThePlayer: Hahaha jak można to "zatrzymać" i obrócić kamerę ? To nie jest jakaś gra tylko prawdziwe życie
21 marca 2015, 11:26
Tez chce tak umiec.
21 marca 2015, 12:19
@maciek102002: musiałbyś się urodzić Kanadyjczykiem i od urodzenia pic po 5 litrów syropu klonowego dziennie
21 marca 2015, 16:22
Ja zawsze podziwialem Kanadyjczykow jak oni to robia i to ich slynne "sorry".
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 marca 2015, 17:58
CZITEEEEEEEEEEEEEEEEEER ;-;
Odpisz
21 marca 2015, 15:03
To nie zwolnione tempo. Ten efekt nazywa się bullet time.
Odpisz
21 marca 2015, 11:44
czy przypadkiem kij nie został podniesiony za wysoko?
Odpisz
21 marca 2015, 12:00
@bylejakbylegdzie: Z tego co wiem to raczej nie, jest to chyba na wysokość głowy.
Odpisz
22 marca 2015, 08:23
@KingsMax: Maksymalna wysokość jest do pasa
Odpisz
22 marca 2015, 10:48
Dzięki za poprawę, nie interesuję się tym sportem więc nie wiem.
Odpisz
21 marca 2015, 11:29
Żadne zwolnione tempo. Po prostu zatrzymano i obrócono kamerę.
Odpisz
21 marca 2015, 11:37
@DawidThePlayer: Może to i zwolnione tempo, ale za samo wykonanie bramki 4/5.
Odpisz
21 marca 2015, 18:29
@DawidThePlayer: Hahaha jak można to "zatrzymać" i obrócić kamerę ? To nie jest jakaś gra tylko prawdziwe życie
Odpisz
21 marca 2015, 11:26
Tez chce tak umiec.
Odpisz
21 marca 2015, 12:19
@maciek102002: musiałbyś się urodzić Kanadyjczykiem i od urodzenia pic po 5 litrów syropu klonowego dziennie
Odpisz
21 marca 2015, 16:22
Ja zawsze podziwialem Kanadyjczykow jak oni to robia i to ich slynne "sorry".
Odpisz