Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2020, 22:40
O co wam chodzi? Roman barbarzyńca jest spoko
Odpisz
15 lipca 2016, 17:03
To może się przydać...
Odpisz
27 sierpnia 2015, 19:00
A gdzie Japońskie? XD (Tak, chodzi mi o Anime)
Odpisz
6 lutego 2016, 20:16
@jaccku321: Aaa!!! weź się opanuj!
Odpisz
6 lutego 2016, 20:22
@KacperUE: .-.
Odpisz
6 lutego 2016, 20:59
@jaccku321: No co?
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:35
a jeden goły :)P
Odpisz
25 maja 2015, 20:33
a czemu nie wstawili japońskich filmów animowanych?
Odpisz
25 marca 2015, 17:07
ja oglondałem romana barbarzynce 3 od duńskich filmuw
Odpisz
27 marca 2015, 19:46
@sylwek1332: A ja czytałam słownik . Pożyczyć Ci?
Odpisz
23 marca 2015, 16:25
Roman barbarzyńca to nie jest chyba bajka do końca dla dzieci, są tam napalone amazonki, homo elfy i wiele innych.
Ale śmieszne to było jak dla mnie. Kisłem na każdej scenie prawie.
Odpisz
19 marca 2015, 17:19
no wiesz taka no różna z serii Władcy Pierścieni xD
Odpisz
19 marca 2015, 17:04
A ja jestem z Danii ;D
Odpisz
17 stycznia 2018, 17:37
@Kogoz: tag napefno
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2018, 08:41
@Ptasznik: No może jest, tylko po co on to pisze?
Odpisz
19 marca 2015, 16:46
Widzialam ten film ( dunski ) zasnelam na koncowce.... : I nie wiem jak dalam rade zasnac z ta iloscia przeklenstw i krzkow.... : I
Odpisz
19 marca 2015, 14:22
i ten moment kiedy oglądasz ROMANA i myślisz że to normalna bajka ... oglądasz to z bratem co ma 9 lat bo to bajka ... brat pyta co to za gra dwie wierze ... ;-;
Odpisz
19 marca 2015, 16:43
@Fobi96: właśnie...co to za gra xD
Odpisz
19 marca 2015, 15:48
Wszyscy hajcują się Romanem, a duński ziomek w prawym górnym rogu ma widocznego.
Odpisz
19 marca 2015, 14:09
I co Roman i tak fajny
Odpisz
19 marca 2015, 13:59
"Czy grałeś kiedyś w dwie wieże?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 marca 2015, 11:14
ej ale od Romana Barbarzyńcy się odstosunkujcie
był całkiem za**bisty :/
Odpisz
19 marca 2015, 12:00
@gulpin: ale w niektórych momentach zboczony :>
Odpisz
19 marca 2015, 12:13
@Rube_Wolf: w niektórych?
Odpisz
19 marca 2015, 13:43
@mrklorens: Tak
Odpisz