Żegnaj, Internet Explorer!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2015, 17:08
No ku*wa wreszcie będzie koniec tych ch**owych żartów o Explorerze! Chyba aż wypije całą 2L butle tego tonicu co na balkonie stoi!
Odpisz
21 marca 2015, 17:14
Haha, śmieszne. One się nie skończą. No może za jeszcze kilka lat.
Odpisz
7 lipca 2018, 11:34
@Kubox123456: przecież on dopiero za wiele, wiele lat zauważy, że go usunęli...
Odpisz
29 marca 2022, 16:35
@Grzechoooo: nie, jeszcze są
Odpisz
7 marca 2023, 06:45
@Kiilano: dalej jest
Odpisz
21 marca 2015, 15:38
nareszcie ! moja wojna z nim przynosi w końcu jakieś skutki żegnaj internecie explorer !
Odpisz
21 marca 2015, 20:40
@loloja: Wypi***alaj.
Odpisz
21 marca 2015, 22:47
@Sniper02: nie mam zamiaru wypi***alać
Odpisz
24 marca 2015, 19:51
@loloja: ale masz nowego przeciwnika... Spartana
Odpisz
24 marca 2015, 20:00
to się jeszcze okaże jeżeli nie będzie taki wolny jak explorer i nie będzie miał takiego podłego charakteru no to może nie
Odpisz
29 września 2015, 16:50
@loloja: za to teraz walczysz z edge
Odpisz
29 września 2015, 18:08
niestety :/ ale prawdziwy wojownik walczy w starciu nawet kiedy przeciwnik wydaje się lepszy
Odpisz
21 marca 2015, 20:39
Exploler jest potrzebny, jak na win 7 chcesz pobrać jakiś program od windowsa to wtedy włącza ci na explolera, pozatym lepiej gdyby wykupili odrazu mozillę ;)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 16:43
@Sniper02: w win 10 ie to tylko przeszłość
Odpisz
21 marca 2015, 19:50
Pamiętamy
(*)
1995-2015
Odpisz
21 marca 2015, 20:27
@pawelek9889: Ale jest przecież 2007 nie ?
Odpisz
21 marca 2015, 20:29
@DranejBijBolszewika: IE to wehikuł czasu?
Odpisz
22 marca 2015, 09:17
@pawelek9889: [*]RIP
Odpisz
21 marca 2015, 15:54
ale to jak będziemy pobierać inne przeglądarki : o
Odpisz
21 marca 2015, 15:55
@dolares97: przez Spartana który ma mieć debiut w win 10
Odpisz
21 marca 2015, 15:55
@dolares97: Podobno Spartan ma zastąpić IE
Odpisz
21 marca 2015, 16:17
@fanlecha: Czyli będzie tak samo ch**owy? D:
Odpisz
21 marca 2015, 16:26
@jarek200211: Być może
Odpisz
21 marca 2015, 16:46
@jarek200211: Spartan: PRĘDZEJ ZGINE NIŻ ZAŁADUJE TĄ STRONE!
Odpisz
21 marca 2015, 16:48
@dolares97: saprtan czyli robili go na saprtana
Odpisz
21 marca 2015, 18:32
Ciekawe czy jako suchar na pierwsze uruchomienie dadzą:
This is madness..
No, THIS IS SPARTAN !
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2015, 18:39
@dolares97: Masz 10 łapek i 0 w dół, sry mój błąd.
Odpisz
21 marca 2015, 18:55
Bywa : )
Odpisz
21 marca 2015, 20:26
You made my day :D
Odpisz
21 marca 2015, 18:40
W końcu zamknęli ten złom
Odpisz
21 marca 2015, 17:02
IE - najlepsza przeglądarka do pobierania innych przeglądarek. Nigdy nie zapomnimy. [*} xD
Odpisz
21 marca 2015, 16:42
I tak explorer będzie jeszcze w co najmniej 2 generacjach Windowsa, bo kilka lat potrwa zanim explorer zrozumie, że ma wypi***alać.
Odpisz
21 marca 2015, 15:58
To tak jakby z androida usunąć Google Play .-. Jak można usunąć aplikację do pobierania przeglądarek?
A tak na serio: zastąpi go Spartan. A właściwie nie zastąpi, tylko będą dwie przeglądarki systemowe.
Odpisz
21 marca 2015, 16:18
@rakso: nie, Explorer ma być już tylko w jakiś wersjach dla firm, a w tych dla zwykłego użytkownika ma być tylko Spartan
Odpisz
21 marca 2015, 15:37
to jak ja teraz bede pobieral inne przegladarki?
Odpisz
21 marca 2015, 16:10
@E4R7H: Przez Spartana.
Odpisz
21 marca 2015, 15:56
Spartan to będzie tylko nowa nazwa IE to taka przykrywka :P
Odpisz
21 marca 2015, 15:55
i tak używający go skapną się po jakiś 2 latach
Odpisz
21 marca 2015, 15:40
Uczcijmy go minutą ciszy.
Odpisz
21 marca 2015, 15:24
Ewribadi dens nał!
Odpisz
21 marca 2015, 15:17
Rest In Penguis Internet Explorer
Odpisz