Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 marca 2015, 17:08

No ku*wa wreszcie będzie koniec tych ch**owych żartów o Explorerze! Chyba aż wypije całą 2L butle tego tonicu co na balkonie stoi!

Avatar Kubox123456

21 marca 2015, 17:14

Haha, śmieszne. One się nie skończą. No może za jeszcze kilka lat.

Avatar Grzechoooo

7 lipca 2018, 11:34

@Kubox123456: przecież on dopiero za wiele, wiele lat zauważy, że go usunęli...

Avatar Kiilano

29 marca 2022, 16:35

@Grzechoooo: nie, jeszcze są

Avatar DRAGON_POLSKA

7 marca 2023, 06:45

@Kiilano: dalej jest

Avatar loloja

21 marca 2015, 15:38

nareszcie ! moja wojna z nim przynosi w końcu jakieś skutki żegnaj internecie explorer !

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 września 2015, 16:50

@loloja: za to teraz walczysz z edge

Avatar loloja

29 września 2015, 18:08

niestety :/ ale prawdziwy wojownik walczy w starciu nawet kiedy przeciwnik wydaje się lepszy

Avatar Sniper02

21 marca 2015, 20:39

Exploler jest potrzebny, jak na win 7 chcesz pobrać jakiś program od windowsa to wtedy włącza ci na explolera, pozatym lepiej gdyby wykupili odrazu mozillę ;)

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 16:43

@Sniper02: w win 10 ie to tylko przeszłość

Avatar pawelek9889

21 marca 2015, 19:50

Pamiętamy
(*)
1995-2015

Avatar DranejBijBolszewika

21 marca 2015, 20:27

@pawelek9889: Ale jest przecież 2007 nie ?

Avatar pawelek9889

21 marca 2015, 20:29

@DranejBijBolszewika: IE to wehikuł czasu?

Avatar cezarybartosiewicz

22 marca 2015, 09:17

@pawelek9889: [*]RIP

Avatar dolares97

21 marca 2015, 15:54

ale to jak będziemy pobierać inne przeglądarki : o

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar dolares97

21 marca 2015, 18:55

Bywa : )

Avatar VanQuisch

21 marca 2015, 20:26

You made my day :D

Avatar Kambooshie41

21 marca 2015, 18:40

W końcu zamknęli ten złom

Avatar Pikachu

21 marca 2015, 17:02

IE - najlepsza przeglądarka do pobierania innych przeglądarek. Nigdy nie zapomnimy. [*} xD

Avatar bezlada

21 marca 2015, 16:42

I tak explorer będzie jeszcze w co najmniej 2 generacjach Windowsa, bo kilka lat potrwa zanim explorer zrozumie, że ma wypi***alać.

Avatar rakso

21 marca 2015, 15:58

To tak jakby z androida usunąć Google Play .-. Jak można usunąć aplikację do pobierania przeglądarek?

A tak na serio: zastąpi go Spartan. A właściwie nie zastąpi, tylko będą dwie przeglądarki systemowe.

Avatar opliko95

21 marca 2015, 16:18

@rakso: nie, Explorer ma być już tylko w jakiś wersjach dla firm, a w tych dla zwykłego użytkownika ma być tylko Spartan

Avatar E4R7H

21 marca 2015, 15:37

to jak ja teraz bede pobieral inne przegladarki?

Avatar Wolf03

21 marca 2015, 16:10

@E4R7H: Przez Spartana.

Avatar iger3

21 marca 2015, 15:56

Spartan to będzie tylko nowa nazwa IE to taka przykrywka :P

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2015, 15:55

i tak używający go skapną się po jakiś 2 latach

Avatar MasterW

21 marca 2015, 15:40

Uczcijmy go minutą ciszy.

Avatar DogeMemeMeysam

21 marca 2015, 15:24

Ewribadi dens nał!

Avatar
Konto usunięte

21 marca 2015, 15:17

Rest In Penguis Internet Explorer

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka