Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2016, 12:23
CO JA ZOBACZYŁEM...
Odpisz
30 marca 2015, 18:15
Nie narobił w gacie, on ma po prostu opuszczone te spodnie ( na zdjęciu jest też kobieta ) :P
Odpisz
19 marca 2015, 23:01
A to nie jest przypadkiem nowa "moda" ma chodzenie bez paska z mocno opuszczonymi spodniami?
Odpisz
20 marca 2015, 06:43
@saskacz: GÓWNIANA ta moda :D
Odpisz
20 marca 2015, 07:24
@UkradliMiNick: XXI wiek, co poradzisz :P
Odpisz
20 marca 2015, 07:55
@saskacz: gimby mnie zhejtowały ;-;
Odpisz
20 marca 2015, 08:18
@UkradliMiNick: mhm
Odpisz
30 marca 2015, 06:52
@saskacz: mnie to wygląda jakby te spodnie były szyte już z opuszczonym kroczem, a nie że chodzi bez paska
Odpisz
30 marca 2015, 15:58
@saskacz: Niech spróbują ale z zadużymi gaciami to sie im odechce
Odpisz
30 marca 2015, 15:42
czy ten gość to nie est STUU ? z youtuba ? xd
Odpisz
30 marca 2015, 15:16
dobrze że jeszcze zawartość nie wycieka ;D heheh paskudztwo :D:)
Odpisz
30 marca 2015, 10:40
Ja pierdziele, trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą, żeby coś takiego założyć.
Odpisz
30 marca 2015, 10:22
Jak sie przyjrzysz zobaczysz dziewczyne (mam nadzieje, ze to dziewczyna ;-;)
Odpisz
30 marca 2015, 09:21
Gdzie ty się patrzysz? (Lenny face)
Odpisz
30 marca 2015, 08:54
chowa tam popcorn!
Odpisz
30 marca 2015, 08:38
To sa wlasnie te hiper modne spodnie. Rurki i pojemnik na gowno w jednym. A ze hipstery cala kase przeznaczaja na takie nowinki, to juz na kibel im nie wystarcza, wiec uzywaja nowoczesnych spodni ;-;
Odpisz
30 marca 2015, 08:28
Nie w gacie a w pieluchę raczej XD
Odpisz
30 marca 2015, 07:05
To jest swag i lans. Mainstremowcy togo nie zrozumieją
Odpisz