Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KacperUE

28 stycznia 2016, 12:23

CO JA ZOBACZYŁEM...

Avatar AdvancedZ

30 marca 2015, 18:15

Nie narobił w gacie, on ma po prostu opuszczone te spodnie ( na zdjęciu jest też kobieta ) :P

Avatar saskacz

19 marca 2015, 23:01

A to nie jest przypadkiem nowa "moda" ma chodzenie bez paska z mocno opuszczonymi spodniami?

Avatar UkradliMiNick

20 marca 2015, 06:43

@saskacz: GÓWNIANA ta moda :D

Avatar saskacz

20 marca 2015, 07:24

@UkradliMiNick: XXI wiek, co poradzisz :P

Avatar UkradliMiNick

20 marca 2015, 07:55

@saskacz: gimby mnie zhejtowały ;-;

Avatar saskacz

20 marca 2015, 08:18

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2015, 06:52

@saskacz: mnie to wygląda jakby te spodnie były szyte już z opuszczonym kroczem, a nie że chodzi bez paska

Avatar Peter_PL

30 marca 2015, 15:58

@saskacz: Niech spróbują ale z zadużymi gaciami to sie im odechce

Avatar Wojciech27

30 marca 2015, 15:42

czy ten gość to nie est STUU ? z youtuba ? xd

Avatar matthew21

30 marca 2015, 15:16

dobrze że jeszcze zawartość nie wycieka ;D heheh paskudztwo :D:)

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2015, 10:40

Ja pierdziele, trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą, żeby coś takiego założyć.

Avatar Fantie

30 marca 2015, 10:22

Jak sie przyjrzysz zobaczysz dziewczyne (mam nadzieje, ze to dziewczyna ;-;)

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2015, 09:21

Gdzie ty się patrzysz? (Lenny face)

Avatar thepolishguy

30 marca 2015, 08:54

chowa tam popcorn!

Avatar kaka77

30 marca 2015, 08:38

To sa wlasnie te hiper modne spodnie. Rurki i pojemnik na gowno w jednym. A ze hipstery cala kase przeznaczaja na takie nowinki, to juz na kibel im nie wystarcza, wiec uzywaja nowoczesnych spodni ;-;

Avatar TheGreatcat

30 marca 2015, 08:28

Nie w gacie a w pieluchę raczej XD

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2015, 07:05

To jest swag i lans. Mainstremowcy togo nie zrozumieją

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

To by wystarczyło

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Dobrze czasem się oderwać

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka