Ten moment, kiedy odkrywasz fetysz kumpla...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Niezniszczalne
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2015, 15:04
Mój przyjaciel kocha skarpetki...
Odpisz
30 marca 2015, 15:09
@Olixa: ?
Odpisz
30 marca 2015, 15:10
@WickedHeart: Gorzej. ;-;
Odpisz
13 maja 2021, 16:42
@Olixa: co zrobił
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 19:45
Zna ktoś tytul tego anime ?
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 19:06
@Lacoste: Danshi Kōkōsei no Nichijō
Odpisz
21 lutego 2018, 06:31
@Archeologwinternetach: Wciąż kopiesz :v I dziękuję
Odpisz
27 października 2018, 11:17
@Archeologwinternetach: ja też
Odpisz
24 czerwca 2018, 18:24
*wdeeech*
A N I M E
Odpisz
30 marca 2015, 15:23
Darcus za 3... 2... 1...
Odpisz
1 kwietnia 2015, 21:57
Nadal ni ma
Odpisz
28 lutego 2016, 19:45
@AdiXiks: Ty żyjesz ? ;__;
Odpisz
30 marca 2015, 16:11
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 18:35
@Youki_Asano: Blitzkierg hejtów.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 13:36
O_O
Odpisz
30 marca 2015, 15:07
i kiedy odkrywasz że ma ten sam fetysz
Odpisz
30 marca 2015, 16:49
@WickedHeart: ten obrazek jest chory jeśli ktoś wie co to za moment :D
Odpisz
30 marca 2015, 18:54
@WickedHeart: Prosze nie przypominaj.
Odpisz
30 marca 2015, 19:01
@sok930: Ale to było piękne te pojednanie oprawców i ofiar XD
Odpisz
30 marca 2015, 16:53
To je anime. Już nic mnie nie zaskoczy. :D
Odpisz
30 marca 2015, 15:56
Dziwne poczucie humoru ma to anime.
Odpisz
30 marca 2015, 15:34
Mógłby ktoś podać ktoś tytuł tego anime?
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 15:41
Tytuł tego anime
Odpisz
30 marca 2015, 15:45
Wygląda jak kuroko no basket :v
Odpisz
30 marca 2015, 15:46
@xAlicex: Dziękuję.
Odpisz
30 marca 2015, 15:49
@xAlicex: To nie jest Kuroko no Basuke. To z anime "Daily lives of highschool boys" z postaciami przerobionymi na postacie z Kuroko no basuke.
Odpisz
30 marca 2015, 15:28
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 15:26
Ale po co jej taka bielizna?Z tego co wiem, to biustonosz jest po to aby piersi nie zwisały na starość, a ona ich w ogóle nie ma...
Odpisz
30 marca 2015, 15:08
Anime...tego nie ogarniesz
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 15:05
Hińzgie bajgi to gunfo !!111oneoneone!!1
Odpisz
30 marca 2015, 15:16
@XiaTheWolf: Zgadzam się, lol.
Odpisz
30 marca 2015, 15:18
@XiaTheWolf: Dobrze prawisz.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 15:18
Zniszczmy HIŃZGIE BAJGI !!!oNEONEONE!!!!1111GŁUPITROLZEMNIEJEST!!ONEONEONE!!11
Odpisz
30 marca 2015, 15:40
@XiaTheWolf: pisze jak 2 miesięczne dziecko i wyzywa anime ale i tak ma avatar z postacią z anime
Odpisz
30 marca 2015, 15:51
@zombisiege: Rozumiesz co to jest troll? Lubię się pośmiać z tych obsesyjnych otaku, którzy mają ból dupy kiedy ktoś obrazi ich święte anime. Też jestem otaku, ale jedna z tych bardziej normalnych.
Odpisz
30 marca 2015, 16:56
@XiaTheWolf: Też jestem otaku (tą normalną :D)
Odpisz
30 marca 2015, 16:58
@XiaTheWolf: powiedziała dziewczyna/chłopak z postacią z anime na avatarze
Odpisz
30 marca 2015, 17:00
@mrofpower: Przeczytaj moją ostatnią wypowiedź. Poza tym, tak trudno przeczytać imię? Julia to raczej imię dla kobiety.
Odpisz
30 marca 2015, 18:18
@XiaTheWolf: A ja jestem jednak z tych bardziej popie**olonych :)
Odpisz
30 marca 2015, 19:14
@XiaTheWolf: To już wiesz żeby lepiej nie obrażać anime bo ściągniesz na sb nie potrzebny hejt , no chyba ,że tego właśnie oczekujesz :) Sam też oglądam anime/czytam mange ale do otaku wole się nie zaliczać , źle mi się to kojarzy :P już w sumie wole się nazywać tzw. mangozjebem niż otaku :D
Odpisz
30 marca 2015, 19:25
@Sadowczak: Haha, ja po prostu lubię się pośmiać z tych niby otaku, co mają ból dupy o każdy byle jaki hejt na anime.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2015, 19:36
@XiaTheWolf: Hehe rozumiem Cie mam tak samo ,aż śmiać mi się chce z tych ,,obrońców,, anime :D (chociaż sam nie raz byłem takim obrońcą :/ )
Odpisz