Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2018, 14:49
nie przyjmie oferty
Odpisz
15 kwietnia 2018, 16:21
Ja bym mu oddał duszę abym dla niego pracować
Odpisz
23 marca 2015, 16:41
Sammy! ^^
Love Supernatural! <3
Odpisz
27 lutego 2018, 19:57
@NEVER69: rak
Odpisz
23 marca 2015, 16:53
To i tak wskrzeszą cię w następnym sezonie...
Tak btw wydaję mi się (jestem na sezonie 8 wiec mogę się mylić) ale już dawno nikt z nich nie umarł...
Odpisz
27 lutego 2018, 19:57
@olka12544: to chyba dobrze,nie? :I
Odpisz
4 maja 2016, 21:27
Ale to chyba dusza idzie do nieba?... Tak?
Odpisz
28 marca 2016, 01:38
Diabeł nigdy nie daje ci tego czego chcesz. Zawsze jest jakiś haczyk
Odpisz
13 października 2015, 19:03
nie ma takiej władzy
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:50
Diabeł jest upadłym aniołem. Nie może wejść do raju. Nie ma władzy, żeby cię wpuścić. Trafisz do piekła!
Odpisz
26 marca 2015, 22:36
To zupełnie tak jak byś miał komuś sprzedać coś czego nie masz i nie możesz zdobyć.
Odpisz
24 marca 2015, 11:53
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2015, 17:47
Tu przez dziesięć sekund był głupi post, ale już nie ma.
Odpisz
23 marca 2015, 18:57
@darcus: Jak chcesz usunąć jakiś komentarz to za każdym razem wpisz do niego link spoza strony jeja.pl. Pisałem o tym powinieneś to widzieć.
Odpisz
23 marca 2015, 18:59
@CEzikMaj: Wiem. Specjalnie go zostawiłem .-.
Odpisz
23 marca 2015, 20:33
@darcus: A po co?
Odpisz
23 marca 2015, 21:31
@BlackCEzikMaj: Dla jaj.
Odpisz
23 marca 2015, 23:05
@BlackCEzikMaj: (głos z oddali) multikontaaaaa
Odpisz
23 marca 2015, 23:34
@makajet: Ciesze sieeeeeeee
Odpisz
20 marca 2015, 16:28
Posiedzisz w raju tak długo na ile pozwoli ci cena twojej duszy i ilość lat które pozostały ci na ziemi a potem...
Nikt nie wie co się dzieje z tamtymi duszami...
Odpisz
23 marca 2015, 16:18
@mozaj: Trafiają do Error roomu pomiędzy Niebem, Piekłem i Czyśccem.
Wiem po już tam kiedyś byłem. Ch***owo bo ciemno, pusto, zimno i nie ma prądu ani Wi-Fi. I nie działa tam zasięg, a wszystko co elektryczne lub coś w tym stylu zaczynam mieć takie błędy, że nawet Jezus ich nie naprawi.
Odpisz
23 marca 2015, 16:19
@lorax12: A w I AM ERROR roomie jest tylko klapka w dół. Musieliby mieć telepillsy żeby się wydostać #thebindingofisaac
Odpisz
23 marca 2015, 19:11
@lorax12: ERROR 404 :
,, Raj " not found
Odpisz
23 marca 2015, 16:47
To twoja dusza idzie do raju więc raczej to trochę bez sensu.
Odpisz
23 marca 2015, 16:23
To wtedy aż do śmierci, będziesz naiwni myślał, że dobiłeś targu.
Odpisz
23 marca 2015, 16:20
A co jeśli raj to piekło, a piekło to raj?
Odpisz
23 marca 2015, 19:10
@DeadExtreme: wtedy na scianie od mojego bloku ch*jem napisane jest ,, KREDA"
Odpisz