Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2015, 19:44
ja wole pudełkowe gry, nie lubie mieć coś wirtualnie
Odpisz
24 marca 2015, 21:02
@ALKATRAZ: Kiedyś też tak sądziłem, ale gry wirtualne są tańsze, bezpieczniejsze i wgl. Jeżeli masz grę którą masz tylko wersję pudełkową to zepsujesz płytę = już nie zagrasz. Jeżeli masz pudełkową i wirtualną (np. Simsy) to złamiesz płytę i co z tego, i tak masz na Originie :D. Poza tym w dzisiajszych czasach mało gier jest w wersji pudełkowej (na PC).
Odpisz
21 stycznia 2018, 09:11
@DisuPL: serio? Ja kupiłem grę pudełkową i była dwa razy tańsza!
Odpisz
24 marca 2015, 19:44
w lato CS za 2 euro przeczuwam przypływ silverków
Odpisz
24 marca 2015, 19:36
Promocje! ^^
Odpisz
22 marca 2015, 00:09
...to takie prawdziwe
Odpisz