Vice City na Commodore 64?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2015, 20:40
Taka grafa to prędzej na DOSie.
Odpisz
6 kwietnia 2015, 19:14
Nie ma takiej dużej różnicy, dos istniał wtedy co commodore, tylko trochę dłużej.
Odpisz
26 marca 2015, 20:43
wtedy to by sie nie cofało do przesłości
Odpisz
22 marca 2015, 20:20
Oni stali trochę dalej od siebie, Tommy stał na wejściu budynku, a ten...(Sonny? Ostatni raz grałem w vajs sity z 4 lata temu :D ) stoi dobrze .-.
Odpisz
24 marca 2015, 16:16
@kaka77: Tak, to Sonny. Ale w tym momencie Tommy podszedł do Sonny'ego przy tej kwestii i powiedział mu ją prosto w twarz. Oglądnij sobie ostatnią misję na YT albo zainstaluj VC ponownie, zobaczysz.
Odpisz
24 marca 2015, 16:25
@Gurdzio56: wiesz gdzie można kupić gta vc na pc (wersja pudełkowa)? 1 płyta połamana 2 się zgubiła a na torrentach nie mogę znaleźć (same san andreas)
Odpisz
24 marca 2015, 21:35
@bylejakbylegdzie: Jak chcesz kupić to ostatnio widziałem w Carrefourze ;)
Odpisz
8 czerwca 2018, 20:30
@bylejakbylegdzie: Znalazłeś?
Odpisz
10 czerwca 2018, 22:03
@marcel22205: przerzuciłem się na wersje elektroniczne, jednak gta vice city kiepsko się zestarzało w porównaniu do san andreas :(
tylko historia i muzyka dobra
Odpisz
24 marca 2015, 16:14
wpiszcie se gta vc commodore to zobaczycie
Odpisz