Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2019, 21:54
Święta racja
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2017, 16:19
Niko Bellic -filozof XXI w. XD
Odpisz
1 kwietnia 2015, 06:40
*klaszcze*
Odpisz
23 marca 2015, 19:18
kim jest ten facet bo nie kojarze jakos? nie lapkujcie w dol bo serio nie wiem.
Odpisz
23 marca 2015, 19:56
@sylwon1234: Główna postać GTA IV.
Odpisz
23 marca 2015, 23:26
@sylwon1234: dostales w dol chyba od czlowieka ktory nie rozumi ze nie kazdy zna gta
Odpisz
24 marca 2015, 16:11
gta znam ale nie gralem w IV czesc
Odpisz
29 marca 2015, 15:35
@sylwon1234: pedagonista! z gta 4!
Odpisz
23 marca 2015, 18:34
Niko był takim murzynem ?
Odpisz
23 marca 2015, 14:45
Młodzi owszem, ale nie głupi ponieważ byle kogo do wojska nie biorą, choć są wyjątki w których są przymusowe nabory do wojska, nie zabijają się dla starych tylko dla młodych by tym żyło się jak najlepiej, wojna to taka dziwna rzecz, w której morduje się dla pokoju.
Odpisz
23 marca 2015, 15:04
@jacek1s: Wojny były, są i będą, jak dla mnie powinno być tak: Jest jedna religia, nie ma wojen religijnych, nie ma kraji, granic itd., nie ma wojen o granice, ale i tak będą wojny, po prostu człowiek jest nienawistny, nie znam człowieka który nie ma ani jednego wroga, a czemu? Czemu ludzie są szufladkowani? Czemu jedni są biedni, drudzy bogaci, czemu niektórzy sądzą że Murzyny są gorsze? Ja tego nigdy nie pojmę...
Odpisz
23 marca 2015, 15:31
@misko02: W przyrodzie też masz samca alfa, który rządzi resztą stada, gdyby wszyscy byli równi stalibyśmy w miejscu, a to, że murzyni są gorsi to tylko i wyłącznie rasizm i stereotypy.
Odpisz
23 marca 2015, 14:45
yellow car?
Odpisz
23 marca 2015, 14:15
przydała by się kategoria na cytaty, bo ostatnio od groma ich jest na głównej
Odpisz
23 marca 2015, 14:16
@misko02: "Teksty"
A, nie.
Tego nikt nie przegląda.
Nawet admin.
Odpisz