Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 marca 2015, 20:11

Jedyna zaj*bista postać w mrocznym widmie miała mieć własną grę i disney ją anulował
nie
w ogóle
nie jestem wściekły
na disney ;-;

Avatar Zohan666

25 marca 2015, 14:29

Bo
ponieważ disney
leci tylko na kase

Avatar wasczarek

25 marca 2015, 17:46

@Zohan666: no tak, bo każda firma powinna być instytucją charytatywną :)
A na co ma być nastawiony, na ziemniaki?

Avatar Zohan666

25 marca 2015, 17:51

@wasczarek: Tylko zauważ, że oni robią wszystko na odwal żeby kasę wycisnąć. Podobnie jest z EA.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 09:11

@Zohan666: tylko ea jest tak gównanie ze nie warto robic demonstrancje

Avatar Darth_Maul_

4 marca 2016, 21:37

No widzisz jakie szmaty

Avatar wpb1992

25 marca 2015, 22:35

Wolałbym jednak Darth Bane'a...

Avatar opliko95

22 marca 2015, 20:26

I jeśli dobrze pamiętam wstrzymali prace nad star wars 1313

Avatar Lady1000000

25 marca 2015, 14:42

@opliko95: Nie pomagasz :/

Avatar Tostowa221

25 marca 2015, 17:20

@opliko95: ZARAZ DOSTANĘ ATAKU KU*WICY

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2015, 17:48

@Tostowa221: nie bedzie nowego lego star wars

Avatar Tostowa221

25 marca 2015, 19:20

FACK

Avatar Flyingseeker

25 marca 2015, 14:44

Jeszcze miało być nowe Star Wars Battlefront,ale zostało anulowane. :/
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Od tej pory doświadczyłem nowego poziomu wk*rwienia.

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2015, 15:36

@Flyingseeker: rozumiem mozesz pograc w kotora 2 dołaczonego do cd acion

Avatar wasczarek

25 marca 2015, 17:45

@Flyingseeker: Battlefront wciąż jest w produkcji, wyjdzie chyba w tym roku, produkuje EA :)

Avatar UkradliMiNick

25 marca 2015, 15:38

zmienili tło obrazka ;-;

Avatar drzewiec

25 marca 2015, 14:31

O kim?

Avatar Timo902

25 marca 2015, 16:10

@drzewiec: O takiej postaci z pierwszej części serii ,,Star Wars,, . Umiera przepołowiony przez jak dobrze pamiętam Anakina.

Avatar Zohan666

25 marca 2015, 17:52

@Timo902: A nie przez Obiego?

Avatar Timo902

2 kwietnia 2015, 22:22

@Zohan666: Może i tak ale w ogóle nie pamiętam

Avatar CichociemnyJ

Edytowano - 17 stycznia 2016, 14:36

@Timo902: Przez obi-wana

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

No to posłuchane

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka