Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Powodzenia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 marca 2015, 13:43
mm usiąć prosze *złowieszczy śmiech*
Odpisz
24 marca 2015, 09:52
c(^o^c)
Odpisz
24 marca 2015, 09:10
????
Odpisz
24 marca 2015, 08:42
proszę usiądź
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2015, 07:21
widziałem twoje oceny....... usiądź. _.
Odpisz
24 marca 2015, 07:35
@mooped: "Wiedziałem twoje oceny..."
Odpisz
24 marca 2015, 07:46
@monho25: autokorekta w telefonie :p
Odpisz
24 marca 2015, 06:57
a ja na cb nie dowidzenia!
Odpisz
24 marca 2015, 06:53
Chyba każdy ma taki fotel xD
Odpisz
24 marca 2015, 07:58
@Pan_Maslo: Nie.
Odpisz
24 marca 2015, 09:17
@Pan_Maslo: Nie mam żadnego fotela w domu -.-
Odpisz
24 marca 2015, 09:51
@KlamliwyLukas14: no i odrazu tona fapek w dół :)
Odpisz