Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Co to takiego?
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2012, 09:17
eeee jak tol sie dostalo na główną ?
1
Odpisz
14 sierpnia 2020, 09:18
@DeaDe: .
Odpisz
23 sierpnia 2018, 15:14
Niektórzy utknęli w tym roku, bo nadal podobają im się takie rzeczy.
Odpisz
17 października 2018, 13:45
@Ziemniak_Illuminati: dokładnie
Odpisz
21 stycznia 2019, 19:19
@Ziemniak_Illuminati: pragnę zauważyć, że tam, na dole jest komentarz "jak to się dostało na główną?"
Odpisz
29 stycznia 2019, 13:31
@Siszel: No i jestem z tego dumny
Odpisz
6 kwietnia 2012, 18:57
mi sie podoba tylk oze troche za krótkie 4/5
Odpisz
27 kwietnia 2017, 08:13
@jacek1s: k
Odpisz
18 lutego 2018, 13:41
@TheMJawesome: potas?
Odpisz
18 lutego 2018, 16:13
@ufok1234: kys
Odpisz
10 lipca 2017, 00:17
Jakim cudem to przeszło na główną
Odpisz
18 sierpnia 2015, 15:50
za**biste 2/10
Odpisz
21 maja 2014, 23:30
0/5
Odpisz
2 kwietnia 2013, 15:37
True story ale nie smieszne. Pocwicz jeszcze z robieniem obrazkòw ;) dalabym 3/5 ale skoro ci ponizej spamuja cyferkami dam 5/5 xd
Odpisz
8 marca 2013, 16:25
Powiem prosto z mostu : Głupie , krótkie i bez sensu
2/5 na zachętę
Odpisz
5 stycznia 2013, 19:27
1/5
Odpisz
14 września 2012, 20:44
Łał! To jest super! 1/5
Odpisz
12 czerwca 2012, 20:48
I ode mnie otrzymujesz 5/5
Odpisz
30 maja 2012, 21:03
Dla mnie to interesujące, a z guzikiem można pograć np. w pchełki :)
Odpisz
2 kwietnia 2012, 16:24
zrobie jeszcze następne odcinki
Odpisz
28 maja 2012, 15:44
@lukas1234: nie brzydkie ale krótkie i takie trochę głupie
Odpisz
4 kwietnia 2012, 07:30
Pękam ze śmiechu normalnie ha ... he ....ha
nie za bardzo ci to wyszło
Odpisz
4 kwietnia 2012, 15:48
@CzarneSombrero: dlaczego
Odpisz
5 kwietnia 2012, 15:12
@lukas1234: Bo brzydkie i nie śmieszne.
Odpisz
6 kwietnia 2012, 08:31
@Piotr99: Każdy od czegoś zaczyna.Przecież da Vinci od razu też nie namalował Mony Lisy ale też zanim mu jakiś obraz wyszedł pewnie bazgrał nie?
Odpisz
6 kwietnia 2012, 13:34
@tachu99: napisał gość który ma na avku teletubisie ;)))
Odpisz
7 kwietnia 2012, 14:43
@tachu99: Tak, ale on nie sprzedawał bohomazów, tylko te obrazy, które mu wychodziły. A poza tym, jest tyle wstępu, że to powinno być coś na miarę np. avatara.
Odpisz
29 kwietnia 2012, 07:44
@kama12345: Mam teletubisie bo mam poczucie humoru a nie jak ty jakąś japońską dzi wkę z por nola!
Odpisz
29 kwietnia 2012, 13:27
@tachu99: dobra ty miej swoje poczucie humoru a ja będę miała japońską dzi wkę
Odpisz
13 kwietnia 2012, 22:43
nie wajne uczucze :(
Odpisz