Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

17 kwietnia 2022, 23:56

Ja miałem net nawet jak pokazywało że nie mam

Avatar MajnkraftAlusiek

12 maja 2019, 19:48

Ograniczony

Avatar GigannPlus

12 czerwca 2021, 15:37

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2014, 21:56

piątek 13 ego

Avatar
Aryman

12 października 2012, 19:16

raz tak miałem i mnie zamkneli w świątyni
(ciekawe kto wie o co chodzi)

Avatar paintowy_master

14 czerwca 2012, 18:25

Już tak maiłem kilka razy i żyję!

Avatar PraetorIgnis

3 kwietnia 2012, 21:58

@Agent00Kurczak: Taki znaczek też się pokazuje kiedy "ktoś" nie zapłaci za neta :D

Avatar Agent00Kurczak

3 kwietnia 2012, 20:05

Nie jestem jakimś dzieckiem aby nie potrafić naprawić łączenia z modemem. 1/5

Avatar BUCxD

3 kwietnia 2012, 19:03

to koniec świata

Avatar CzarneSombrero

3 kwietnia 2012, 08:48

Jeśli u was tak jest zmieńcie sobie na windows vista ja go mam i neta nie ma tylko jak braknie prądu (mam laptopa nie dziwcie się)

Avatar tachu99

3 kwietnia 2012, 12:57

@CzarneSombrero: Czemu jak widzę twój avatar to jest bear grylls a jak kliknę na nick to mi się sombrero pokazuje?to czy net działa nie zależy od systemu.

Avatar tachu99

3 kwietnia 2012, 12:57

@CzarneSombrero: Czemu jak widzę twój avatar to jest bear grylls a jak kliknę na nick to mi się sombrero pokazuje?to czy net działa nie zależy od systemu.

Avatar jacek1s

3 kwietnia 2012, 14:07

@tachu99: ja tez widze gryllsa :D i sombrero 5/5

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2012, 16:30

@CzarneSombrero: Geniuszu internet nie zależy od systemu tylko od operatora sieci.

Avatar Baca_online

3 kwietnia 2012, 05:20

a to od czego jest?

Avatar tachu99

3 kwietnia 2012, 06:32

@Baca_online: W Windows 7 to znaczek ,że neta nie ma.Mój najczęstszy komunikat xD

Avatar batista619

3 kwietnia 2012, 08:09

@tachu99: no u mnie tez

Avatar Boba_Fett

3 kwietnia 2012, 15:57

@tachu99: Ja mam inny znaczek, chociaż mam Windows 7

Avatar dawidamanowicz04

3 kwietnia 2012, 08:18

miałem tak wczoraj przez 2 godziny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Nie są aż takie pyszne

Pilne

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka