Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Pilne
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2022, 23:56
Ja miałem net nawet jak pokazywało że nie mam
Odpisz
12 maja 2019, 19:48
Ograniczony
Odpisz
12 czerwca 2021, 15:37
@MajnkraftAlusiek: ?
Odpisz
13 czerwca 2014, 21:56
piątek 13 ego
Odpisz
12 października 2012, 19:16
raz tak miałem i mnie zamkneli w świątyni
(ciekawe kto wie o co chodzi)
Odpisz
14 czerwca 2012, 18:25
Już tak maiłem kilka razy i żyję!
Odpisz
3 kwietnia 2012, 21:58
@Agent00Kurczak: Taki znaczek też się pokazuje kiedy "ktoś" nie zapłaci za neta :D
Odpisz
3 kwietnia 2012, 20:05
Nie jestem jakimś dzieckiem aby nie potrafić naprawić łączenia z modemem. 1/5
Odpisz
3 kwietnia 2012, 19:03
to koniec świata
Odpisz
3 kwietnia 2012, 08:48
Jeśli u was tak jest zmieńcie sobie na windows vista ja go mam i neta nie ma tylko jak braknie prądu (mam laptopa nie dziwcie się)
Odpisz
3 kwietnia 2012, 12:57
@CzarneSombrero: Czemu jak widzę twój avatar to jest bear grylls a jak kliknę na nick to mi się sombrero pokazuje?to czy net działa nie zależy od systemu.
Odpisz
3 kwietnia 2012, 12:57
@CzarneSombrero: Czemu jak widzę twój avatar to jest bear grylls a jak kliknę na nick to mi się sombrero pokazuje?to czy net działa nie zależy od systemu.
Odpisz
3 kwietnia 2012, 14:07
@tachu99: ja tez widze gryllsa :D i sombrero 5/5
Odpisz
3 kwietnia 2012, 16:30
@CzarneSombrero: Geniuszu internet nie zależy od systemu tylko od operatora sieci.
Odpisz
3 kwietnia 2012, 05:20
a to od czego jest?
Odpisz
3 kwietnia 2012, 06:32
@Baca_online: W Windows 7 to znaczek ,że neta nie ma.Mój najczęstszy komunikat xD
Odpisz
3 kwietnia 2012, 08:09
@tachu99: no u mnie tez
Odpisz
3 kwietnia 2012, 15:57
@tachu99: Ja mam inny znaczek, chociaż mam Windows 7
Odpisz
3 kwietnia 2012, 08:18
miałem tak wczoraj przez 2 godziny
Odpisz