Śmiercionośny "atak oczami"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2014, 12:34
koteł ze shreka!!!
Odpisz
21 lipca 2012, 19:59
jeśli ktoś nie wie to już pisze
1. byakugan
2.sharingan sasuke
3. mangekyo sharingan kakashiego
4.wieczny (albo eternal) mangekyo sharingan madary
powinien być jeszcze rinnegan.
Odpisz
19 listopada 2012, 14:28
@madarauchiha: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee o co ci chodzi?
Odpisz
19 listopada 2012, 14:29
@madarauchiha: bo tam pisze byakugan a ja uważam raczej bakugan
Odpisz
29 stycznia 2014, 15:10
@Dankuso76: byakugan to technika klanu hyuuga z naruto pozwalajacy wykryc slabe punkty wroga a bakugan to bajka na wzor pokemonow...
Odpisz
26 września 2013, 15:59
gdzie reningann ***a ?????
Odpisz
28 września 2012, 21:11
hahahahahhahahahahahah
Odpisz
5 kwietnia 2012, 12:26
A gdzie, ekhem, Misa Amane, Teru Mikami, Beyond Birthday...? Ich oczy może nie zabijają ale pomagają zabijać...
Odpisz
5 kwietnia 2012, 18:03
@Pottermanka: można wymieniać, wymieniać. Ja jeszcze dorzucę np. Leloucha.
Odpisz
22 lipca 2012, 21:06
Lelouch vi Britannia?! No, stary, masz moj dozywotni szacunek.
Odpisz
22 lipca 2012, 22:04
@Pottermanka: Ano, ten Lulu. :> Spoko, możesz mnie zwać "po męsku". xD
Odpisz
22 lipca 2012, 21:08
Jeszcze Bazyliszek ;D
Odpisz
21 lipca 2012, 20:01
@sweetcool: ja też fajny avatar :D
Odpisz
22 maja 2012, 11:47
Na czwartym jest Itachi :)
Odpisz
13 kwietnia 2012, 22:56
kot naj straszniejszy
Odpisz
6 kwietnia 2012, 11:55
Naruto to durne anime,dragonball też-było warto ,zaczynam zbierać na trumnę
Odpisz
12 kwietnia 2012, 19:30
@Methstius: Naruto jest durne i się w tym z tobą zgadzam. Dragonball nie jest durny bo jak chcę wymyślić coś lepszego to się nie da. Dragonball to nie anime tylko manga.
Odpisz
5 kwietnia 2012, 09:24
nie!!! Kakashi sensei i Saske mają wygrać!
Odpisz
5 kwietnia 2012, 10:37
@michal3ku: Sasuke
Odpisz
5 kwietnia 2012, 11:02
@roma2000: wiem ale jak w naruto mówią saske pisze się sasuke ale w naruto mówią saske
Odpisz
5 kwietnia 2012, 11:18
@michal3ku: Ale nie pisz tak jak się wymawia to imię, tylko tak jak się pisze.
Odpisz
5 kwietnia 2012, 11:55
@miszcz: Piszę się tak jak się pisze czyli literami pisanymi długopisem lub na klawiaturze.
A mów się słowem wydobywanym z ust. Na to słowo składają się litery które tworzą słowo xD
Logiczne ! :D
Odpisz
5 kwietnia 2012, 12:23
@Truskavvkova: Litery nie składają się na słowo, tylko na wyraz. xD
Odpisz
7 kwietnia 2012, 19:57
@Truskavvkova: @Truskavvkova:D
Odpisz
7 kwietnia 2012, 18:32
Zapomnieli o Rinneganie 4/5
Odpisz
6 kwietnia 2012, 19:49
to ostatnie zabija
Odpisz
6 kwietnia 2012, 10:13
@miki 89: na 4 jest Eternal Mangekyo Sharingan Madary
Odpisz
6 kwietnia 2012, 08:50
sory dwa razy wyświetliło
Odpisz