Gdy czasami trzeba zapytać klasowego kujona...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Deal życia
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2015, 15:02
Ten co odrabia lekcje to kujon, tak? Ludzie, nauczylibyście się wreszcie co oznacza to słowo...
Odpisz
26 marca 2015, 15:09
@darcus: O ile się nie mylę, kujon, to osoba o małym wskaźnikiem inteligencji lub pamięci, która próbuje się nauczyć danej informacji, przez co powtarza ją sobie tak długo, aż sobie jej nie w poi do głowy.Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
Odpisz
26 marca 2015, 15:12
Dokładnie tak. Niestety, przyjęło się niefortunnie nazywać kujonem każdą osobę, która lubi się uczyć nowych rzeczy.
Odpisz
26 marca 2015, 19:02
@darcus: Ja tam nie lubię się uczyć , ale trzeba się uczyć żeby zdać :/
Odpisz
26 marca 2015, 19:04
@maciekja145: Bo widzisz, po to jest szkoła, żeby cię czegoś nauczyć. Stanowczo zbyt dużo jest idiotów w tym kraju.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:48
@darcus: Czemu zmieniłeś avatar?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:11
Czemu pytasz?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 06:49
@darcus: Bo rozpoznaje twoje komentarze po avku, a często je czytam.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:47
No to sorki, musisz się trochę bardziej wysilić i spojrzeć na nick.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:52
@darcus: To czemu go zmieniłeś?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:08
Z kilku powodów. Jeśli cię to satysfakcjonuje, mogę zdradzić ci jeden z nich.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:28
@darcus: Tak, proszę.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 16:55
Właśnie z powodu tendencji do rozpoznawania użytkownika po avku.
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:25
Tak.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 15:27
a więc
Odpisz
27 marca 2015, 15:28
@Rusian_Ball: zapomniałem screena
Odpisz
27 marca 2015, 15:32
@Rusian_Ball: nie no
Odpisz
27 marca 2015, 13:41
Przecież to osoba robiącą screen shota napisała to dziwne zdanie...
Odpisz
26 marca 2015, 15:05
U mnie tak nie jest ;d
Wiem iż jest to ciekawe i będę mówić dalej ! (Żebym nie widział tu mema "Interesujące mów dalej")
Odpisz
26 marca 2015, 16:38
@MyNeighbourTotoro:
Odpisz
26 marca 2015, 20:42
@MrStick: :/
Odpisz