Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2020, 16:13
Cześć jejaku z losowych
Odpisz
21 maja 2021, 19:01
@Boberek00: Hejo
Odpisz
25 sierpnia 2021, 00:34
@drunk_dude: cześć
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:19
Patrzę na ból dupy wszystkich, którzy wierzą w Boga. Jest naprawdę zabawny.
Odpisz
25 czerwca 2018, 14:47
Czasem wysłuchuje.
Odpisz
28 marca 2015, 13:35
Genialny tekst ze świetnego filmu.
Odpisz
28 marca 2015, 13:41
@darcus: Tytuł można prosić?
Nie kojarze go.
Odpisz
28 marca 2015, 13:42
@DeadExtreme: "Wyspa" bodajże.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 13:43
@darcus: :I Dzięki.
Odpisz
28 marca 2015, 13:46
@darcus: Podziękował.
Odpisz
28 marca 2015, 13:57
@darcus: Zarąbisty film.
Odpisz
28 marca 2015, 14:03
@darcus: Masz Einsteina na profilu i takie pierdoły gadasz?
Odpisz
28 marca 2015, 14:10
@PeterioS: Chwileczkę, co Einstein ma do filmu, który powstał na długo po jego śmierci?
Odpisz
28 marca 2015, 14:18
@darcus: Poczytaj o nim to się dowiesz.
Odpisz
28 marca 2015, 14:22
@PeterioS: Zapewniam cię, Einstein nie miał żadnego związku z tym filmem.
Odpisz
28 marca 2015, 15:53
@darcus: Zapewniam cie że ma związek z tą sceną z filmu.
Odpisz
28 marca 2015, 15:56
@PeterioS: Ach, masz na myśli to, że był wierzący, tak? Brawo za wiedzę, tylko co to ma do gadania pierdół?
Odpisz
28 marca 2015, 17:03
@darcus: Ponoć ,,genialny'' tekst z tego filmu.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 17:04
@PeterioS: Tak, ten tekst jest moim zdaniem genialny, a tobie nic do tego.
Odpisz
28 marca 2015, 17:55
@darcus: w całym filmie nie było lepszego...
Odpisz
29 marca 2015, 16:04
@darcus: Z jednej strony Einstein a z drugiej cytaty o tym, że Bóg nie wysłuchuje naszych próśb?
Odpisz
29 marca 2015, 16:17
@PeterioS: Przede wszystkim nie ma żadnego Boga, mój drogi.
Odpisz
30 marca 2015, 19:16
@darcus: Mylisz się i nadal nie rozumiem dlaczego masz na profilowym osobę która w tak naukowy sposób rozumiała Boga.
Odpisz
30 marca 2015, 19:17
@PeterioS: Myślisz ty czasami? To, że mam na avatarze zdjęcie Einsteina to nie znaczy, że będę go naśladował we wszystkim.
Odpisz
30 marca 2015, 21:53
@darcus: Pewnie uważasz, że Boga nie ma, bo modliłeś się o nowego kompa i ci go nie dał. :P
Odpisz
30 marca 2015, 21:55
@PeterioS: Nie próbuj mnie prowokować. Uważam, że Boga nie ma, bo przez lata uczyłem się o funkcjonowaniu Wszechświata i rozmyślałem nad teologią. Nie masz prawa w ten sposób podważać moich osądów. Ta rozmowa została zakończona.
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:53
@darcus: Profesur się znalazł, o dziwo ja też dużo nad tym rozmyślałem i jest taki jeden problem-Bóg to istota boska istniejąca poza jakimkolwiek wymiarem, czasem i przestrzenią czyli tym co tworzy naszą wyobraźnie czyli Boga nie da się wytłumaczyć naukowo a to, że Bóg jest dla ciebie niewygodny nie oznacz, że go nie ma.
Odpisz
26 grudnia 2016, 13:56
@PeterioS: Jesteś głupi. Wierząca osoba też może uznawać to za genialny cytat.
Odpisz
28 marca 2015, 16:29
Najpierw nie rób tego co każe ci Bóg, potem dziw się że Bóg nie robi tego czego ty mu każesz :v
Odpisz
28 marca 2015, 13:23
Lincoln 6 Echo <3 ❤
Odpisz
28 marca 2015, 14:15
@Princess_Leia: tak właśnie tak
Odpisz
28 marca 2015, 13:35
kolejny ateista? dlaczego wszystko oskarża się Boga?
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 13:07
Serio? To na głównej? Kogo obchodzi czy wierzysz czy nie?
Odpisz
28 marca 2015, 13:24
@Ares011: a panem A się nie dyskutuje.
Odpisz