Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Xelven

1 lutego 2020, 00:07

half life opposing force

Avatar
ZiemiaJestPlaska

19 stycznia 2022, 21:07

@Xelven: Mm

Avatar Xelven

20 stycznia 2022, 14:12

@Xelven: halo ce

Avatar heroder55

24 stycznia 2020, 17:00

Heroes 3 of Might & Magic: Complete

Avatar Jadczukov

18 października 2019, 20:08

Saper

Avatar loloja

28 marca 2015, 21:18

ale co to znaczy że jest oceniany na 2.0 ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Kpt_Memowicz

6 marca 2019, 19:22

@Macioslaw_: Byłeś szybszy... Widzimy się w przyszłości!

Avatar Saurfang

7 września 2019, 11:01

I to jak bardzo.

Avatar Rollecoster0

2 lutego 2019, 16:49

3d pinball space cadet

Avatar flipereq

17 grudnia 2018, 21:57

European Street Racing
w to mozna grac na chlebie

Avatar Filipsss

14 lutego 2018, 16:12

Komputer oceniany na 2.0?... hm zależy bo niskie oceny mogą dawać debile które się na kompach nie znają a komp może być dobry albo odwrotnie

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2015, 20:20

Sanic!!!!

Avatar Suhak

28 marca 2015, 22:39

Avatar
Konto usunięte

29 marca 2015, 19:26

@Suhak: Ale .exe [Trollface]

Avatar WitchDoctor

31 października 2017, 19:30

Ale te cale .exe gry to gowno.

Avatar Choi_Seunghyun

11 lipca 2016, 18:20

Tanks Fury, gra z 2016 na Amigę

Avatar Choi_Seunghyun

25 lipca 2016, 17:09

@Choi_Seunghyun: i stary Star Craft

Avatar misko02

8 lipca 2015, 17:02

wszystkie są mam, bo klasyfikacja do 2.3 xd

Avatar Flute

Edytowano - 24 marca 2015, 18:58

2.0 czyli jaki sprzęt?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 14:11

@bylejakbylegdzie: niemozliwe kupilem w 2004 i oceniany na 4.4

Avatar misko02

8 lipca 2015, 16:42

@Bodex: Mój komputer również z 2000 roku jest

Avatar Suhak

28 marca 2015, 22:38

2.0 to wydajność komputera tak jak jest mierzona we windowsie czy stwierdzenie że na komputerze z nowszymi podzespołami, superkomputerze ?

Avatar shark2199

29 marca 2015, 08:03

@Suhak: Wydajność wg systemu Windows 7. Najniższa możliwa

Avatar Suhak

29 marca 2015, 16:50

@shark2199: Ok, dzięki :)

Avatar dawid888

29 marca 2015, 14:52

Nwm, Saper?
Mam jakieś 7.3(dysk) w klasyfikacjach.

Avatar VanQuisch

29 marca 2015, 14:17

Nie jestem pewien czy ujdzie, ale Heroes3

Avatar BlackNinja77

Edytowano - 29 marca 2015, 12:11

pacman

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Ładne rzeczy

Przerwa na herbatkę

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To musiało być męczące

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka