Czego to ludzie nie wymyślą...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 10:43
Super film polecam
Odpisz
28 maja 2018, 16:58
oglądałem lubie scene z tym smerfem
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:36
kocham wszystkich tu zgromadzonych
Odpisz
28 marca 2015, 11:03
Idę na ten film! :D
Odpisz
28 marca 2015, 11:05
Idziemy razem! Wszyscy Jejowicze niech się dołączą!
Odpisz
28 marca 2015, 11:05
@Tostowa221: Dołączam się!
Odpisz
28 marca 2015, 11:07
@Tostowa221: OKej *pjona*
Odpisz
28 marca 2015, 11:08
@Tostowa221: połączanie!c[^o^c]
Odpisz
28 marca 2015, 11:09
@Tostowa221: idę z wami :D
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 11:16
Dobra idę z wami ale wy stawiacie
Odpisz
28 marca 2015, 11:22
Ja też pójdę! :D
Odpisz
28 marca 2015, 11:28
Dołączam!
Odpisz
28 marca 2015, 11:28
@Tostowa221: Idę z wami :#
Odpisz
28 marca 2015, 11:29
Chcecie iść dawajcie mi strzałki w górę :.:
Odpisz
28 marca 2015, 11:43
ja tez ide!
Odpisz
28 marca 2015, 11:55
@Tostowa221: Okej! *podłączenie do drugiego jejowicza*
Odpisz
28 marca 2015, 11:56
idę z wami!
Odpisz
28 marca 2015, 12:14
Też ide to będzie zajefajny film idzie ktoś jeszcze
Odpisz
28 marca 2015, 12:14
@Cyan_Blue: idę z wami! !
Odpisz
28 marca 2015, 12:19
@Tostowa221: ja też idę
Odpisz
28 marca 2015, 12:26
Idziemy! Wezmę popcorn! :D
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 12:27
@wiki22: Spoko <3 Ja cole :D
Odpisz
28 marca 2015, 12:31
@Tostowa221: jak zapłacisz za bilety to ok
Odpisz
28 marca 2015, 12:31
@Tostowa221: Dołączam się!
Mam nadzieje że wystarczy dla wszystkich miejsc.
Odpisz
28 marca 2015, 12:31
Idem bo lubiem
Odpisz
28 marca 2015, 12:33
@loloja: ide
Odpisz
28 marca 2015, 12:34
:D
Odpisz
28 marca 2015, 12:43
@wiki22: Dołączam siem!
Odpisz
28 marca 2015, 13:12
@Tostowa221: ide z wami
Odpisz
28 marca 2015, 13:15
Ja też się dołączę.
Odpisz
28 marca 2015, 13:39
i ja !
Odpisz
28 marca 2015, 13:46
Dołączam się! Oferuję podwózkę dla wszystkich! Milion Jejowiczów? Pff... co to dla Multipli? :D
Odpisz
28 marca 2015, 13:48
@PikneAutko: Qrde ale mam spam na powiadomieniach :D
Odpisz
28 marca 2015, 13:49
@Tostowa221: Też jadę na mojej łódce z darmowym Wi-Fi
Odpisz
28 marca 2015, 14:26
Jak wszyscy to wszyscy :D
Odpisz
28 marca 2015, 16:12
@Tostowa221: Ja tez
Odpisz
28 marca 2015, 17:12
@Tostowa221: Przyklejam się i idę z wami B)
Odpisz
28 marca 2015, 18:29
ja też :)
Odpisz
28 marca 2015, 22:42
Wynajmujemy całą sale.
Odpisz
29 marca 2015, 17:45
@tomzizek: YOLO
Odpisz
8 sierpnia 2015, 08:52
idę z wami
Odpisz
6 czerwca 2017, 22:10
idę z wami mam nadzieję że się nie spóźniłam
Odpisz
6 czerwca 2017, 23:47
@PlaceK252: To ja z tobą!
Odpisz
6 czerwca 2017, 23:53
@PlaceK252: Spoko właśnie mieliśmy rezerwować. :)
Odpisz
7 czerwca 2017, 14:32
@monho25: dobra kupiłam już popcorn
Odpisz
2 października 2017, 00:41
@Henzej: TAK! POŁĄCZENIA
Odpisz
25 lutego 2018, 03:23
gówniany film :/ spodziewałem się dużo więcej po retro, a tu wyszło starcze pie**olenie i stereotypowy humor
Odpisz
25 lutego 2018, 13:23
@DziwnyPan: Występował w tym Adam Sandler, czego się ku*wiu spodziewałeś?
Odpisz
25 lutego 2018, 20:45
3 lata temu to taki mądry jeszcze nie byłem
Odpisz
23 lipca 2017, 03:03
no i sie popsulo
Odpisz
28 marca 2015, 12:12
Jak dla mnie to mógłby być fajny dodatek do City Skylines
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:16
@majki909: #namenazi *Cities Skylines
Odpisz
1 lipca 2016, 11:49
Nie ma to jak przeglądac posty z przed roku (y)
Odpisz
1 lipca 2016, 13:27
@majki909: why not? :V
Odpisz
2 września 2015, 15:42
raj minecraftowiczów. tyle złota :)
Odpisz
20 listopada 2015, 19:19
@FanNinjaKiwi222: złoto to badziew wiesz o tym?
Odpisz
20 listopada 2015, 20:24
tak ale można zrobić zaklęte złote jabłka. słyszałeś o tym ?
Odpisz
21 listopada 2015, 08:15
@FanNinjaKiwi222: tak ale skąd weźmiesz tyle jabłek jakbyś chciał zrobić złote jabłka?
Odpisz
21 listopada 2015, 09:01
no w sumie nie wiem ale to zależy czy jesteś w dębowym lesie czy gdzieś w innym biomie gdzie nie ma dębów
Odpisz
21 listopada 2015, 09:18
@FanNinjaKiwi222: no widzisz
Odpisz
26 sierpnia 2015, 08:18
Minkraftem zaleciało ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2015, 09:41
ale pisze że to jest gra game on 2015
Odpisz
28 marca 2015, 21:40
kiedy będzie film
Odpisz
28 marca 2015, 13:56
a gdzie duch goniący ?
Odpisz
28 marca 2015, 13:13
dla jejowiczów bilety gratis
Odpisz
28 marca 2015, 12:45
Znowu katastrofa w USA
Odpisz
28 marca 2015, 12:31
kiedy to będzie w kinach?
Odpisz
28 marca 2015, 12:16
Jest tam Adam Sandler idę na to :D <3
Odpisz