Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2020, 17:38
W końcu wykorszystały te zasłony na twarz jak należy.
Odpisz
2 stycznia 2019, 07:56
ch**. na wszelkie wypadek zostaje muzułmaninem
Odpisz
27 marca 2015, 20:09
jak bym musiał mieszkać w islamistycznym kraju to też bym się na to zapisał....
Odpisz
10 lipca 2017, 09:14
@wojtek_9711: Tobie by raczej nic nie groziło,skoro jesteś chłopcem.
Odpisz
2 października 2017, 07:22
@Mordur: Może czuje się mentalnie kobietą. Czy ty własnie narzuciłeś mu płeć?
Odpisz
2 października 2017, 07:42
@Hartio: Czy ty właśnie narzuciłeś/aś mi płeć mówiąc ,,narzuciłeś''?
Odpisz
Edytowano - 2 października 2017, 08:31
@Mordur: Narzuciłem/am Ci
Odpisz
25 marca 2015, 19:57
I weź mi tu powiedz, że kobiety są słabe lub niegroźne.
Odpisz
27 marca 2015, 18:10
@Tostowa221: kobiety są słabe i niegroźne.
Odpisz
27 marca 2015, 18:29
@Tostowa221: Kobiety są słabe więc niegroźne.
Odpisz
27 marca 2015, 18:52
@Agent00Kurczak: Chyba, że ważą ponad 200 kg... Wtedy jak się na Ciebie przewrócić.... Po Tobie...
Odpisz
27 marca 2015, 18:56
@DeadExtreme: Najpierw musiała by do mnie (hehe) dojść
Odpisz
27 marca 2015, 19:19
@AdiXiks: Może się do ciebie toczyć jak kula :V
Odpisz
27 marca 2015, 21:52
@Agent00Kurczak: Powiedz to Kinie Czewie...
Odpisz
28 marca 2015, 06:52
@sakura121: komu? Nie znam i nie chcę znać, brzmi jak jakaś choroba.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 17:48
@Agent00Kurczak: Najgrubsza kobieta na YT.
Odpisz
7 kwietnia 2015, 19:19
@Tostowa221: kobieta jest groźna, bo może uderzyć cię w jaja xD
Odpisz
2 kwietnia 2015, 13:54
Wreszcie są nijna kobiety
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:10
@sandritta28: Kobiety ninja były od dawna. Nazywano je kunoichi.
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2015, 20:33
@Tostowa221: no tak ale ja o tym nie wiedziałam i dzięki że mi powiedziałeś/aś
Odpisz
27 marca 2015, 19:59
Dodała: feministka xD
Odpisz
27 marca 2015, 21:53
@Kuziemek: Co za zbieg okoliczności...
Odpisz
29 marca 2015, 10:03
@sakura121: Tego nie dodała feministka, ale śmiesznie by było, gdyby tak było. Owszem, jest taki użytkownik.
Odpisz
28 marca 2015, 07:39
O ku*wa wysyłam moją siostrę!
Odpisz
27 marca 2015, 20:20
nie muszą kupować stroju :V
Odpisz
27 marca 2015, 19:47
Ale... Ninja są to japońscy wojownicy z Japonii, będący Japończykami w czasach, od ery Kamakura do ery Edo ;-; więc może to są wojowniczki, ale nie są to prawdziwe ninja. I wiem, że aktualnie wszystkich w czarnych strojach nazywają ninja, ale należy o tym pamiętać.
Odpisz
25 marca 2015, 18:29
Przecież tam nikogo nie widze...
Odpisz
27 marca 2015, 18:07
@ZEUS_: Wyobraź sobie ninja w moro.
Czysta niewidzialność XD
Odpisz
27 marca 2015, 18:53
A co dopiero ninja w niewidzialnym płaszczu.
Odpisz
27 marca 2015, 19:23
@DeadExtreme: Zaje**li Heńkowi Garncarzowi pelerynę niewidkę. Jak to kiedyś powiedział mój kolega - Będą mieć aż 200% szansy na krytyka.
Odpisz
27 marca 2015, 19:23
you gramma hard , arab
Odpisz
27 marca 2015, 19:09
chu**we te ninja skoro wszyscy o nich wiedzą
Odpisz
25 marca 2015, 18:48
Naruto nie jest ninją. Bycie ninją polega na zasadzkach i byciu cicho. a ten debil napieprza sobie kulami wielkoŚci planet.
Odpisz
25 marca 2015, 18:50
Chyba chodzi ci o inne postacie z dragon balla no i co do debila masz rację
Odpisz
25 marca 2015, 18:54
@Mycha2001: Naruto nie jest z dragon balla.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2015, 19:03
No właśnie piszę
Odpisz
25 marca 2015, 21:58
Planet? Największa Genki Dama z DBZ była mniejsza o Plutona... a "Naruto" to duuużooo mniejsza liga...
Odpisz
25 marca 2015, 23:05
@Soberker: Brolly zrobił wielkości słońca.
Odpisz
25 marca 2015, 23:07
@Rander: Wow, serio? Cool... nawet jeśli to jest niekanoniczny więc się nie liczy. Wszystkie kinówki poza Kami to Kami (Battle of Gods) oraz prze-gówniane GT się dla mnie nie liczą, ale kinówki niektóre są całkiem fajne :P
Odpisz
27 marca 2015, 18:38
W naruto w ogóle nie ma ani jednego ninja, to sami pier***** magowie, którzy tylko sobie nazwę zmienili.
Odpisz
27 marca 2015, 18:55
Kulami wielkości planet? Największą umiejętnością była Gyoku Gama (czy jak to się nazywało xD), a ona była mniejsza niż ogoniaste bestie...
Odpisz
27 marca 2015, 18:11
Szykuje się bunt.
Odpisz
27 marca 2015, 18:08
dorysujcie im uszka i ogonki :3
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 18:12
@crazenata: ić sobie z czymś takim :>
Odpisz
27 marca 2015, 18:29
@crazenata: Nie.
Odpisz
27 marca 2015, 18:34
@crazenata: Chyba ci się coś w głowie poprzestawiało...
Odpisz
27 marca 2015, 20:18
@MrocznyWilk: dlaczego?
Odpisz
27 marca 2015, 20:22
@crazenata: Idź sobie z tym furry gdzie indziej. Nie zaśmiecaj tym tego serwisu.
Odpisz
27 marca 2015, 21:01
@MrocznyWilk: to wy nie zaśmiecajcie jeja cs'em bo ta gra to gówno
Odpisz
27 marca 2015, 21:03
@crazenata: Emm... Jacy „wy”? Teraz to doje**łaś jak Hanka w karton... Nigdy tutaj nawet nie napomknąłem o tej grze. Nawet nigdy w to nie grałem...
Odpisz
27 marca 2015, 21:50
@MrocznyWilk: wy czyli większość dzieci jeja nie chodziło mi konkretnie o ciebie
a tak w ogóle to dlaczego nie lubisz furry? co jest z nim nie tak?
Odpisz
27 marca 2015, 21:59
@crazenata: To jest po prostu chore. Uruchamia się w was chyba jakaś pierwotna cząstka, która sprawia, że czujecie pociąg do zwierzęcych części ciała. Jesteście zacofani... i to o wiele lat, bo człowiek już od dawna nie jest zwierzęciem takim jak inne.
Odpisz
28 marca 2015, 07:48
@MrocznyWilk: o gustach się nie dyskutuje
Odpisz
28 marca 2015, 10:09
@MrocznyWilk: MrocznyWilk od creepypast?? SCP 1471 sklada poklony!
Odpisz
28 marca 2015, 21:13
@WYKOR: Yep, gość od creepypast. Dzięki, masz moje pozdrowienia.
Odpisz