Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2015, 17:03
A tak w ogóle, to wiecie, że nieba się nie da dotknąć? ._.
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 17:41
@darcus: you don't fuckin say
Odpisz
28 marca 2015, 18:56
@darcus: Bład !
Ciągle dotykasz nieba !
Odpisz
28 marca 2015, 19:07
@mozaj: Wyjaśnij.
Odpisz
28 marca 2015, 19:11
@darcus: Niebo, to widok końca atmosfery. Atmosfery ,w której się znajdujesz. Skoro się w niej znajdujesz , to ją dotykasz.
A nie ?
Odpisz
28 marca 2015, 19:15
@mozaj: Niebo jest umownym określeniem fikcyjnego 'sklepienia' widocznego z Ziemi.
Odpisz
28 marca 2015, 19:24
@darcus: A więc przyjmimy to jako widoczną atmosfere :p
Odpisz
28 marca 2015, 19:31
@mozaj: Określenie 'niebo' nie ma nic wspólnego z atmosferą.
Odpisz
28 marca 2015, 20:52
@darcus: Według mnie ma...
Ale widać że masz zbyt skąpą wyobraźnie...
Odpisz
28 marca 2015, 21:26
@mozaj: Wyobraźni mam aż nadto, tylko punkt widzenia mamy inny. Niebo to zjawisko wizualne, atmosfera to powłoka gazowa Ziemi. Zupełnie co innego.
Odpisz
28 marca 2015, 22:03
@darcus: Ale co widzisz patrząc w niebo v
Odpisz
28 marca 2015, 22:04
@mozaj: Gwiazdy najczęściej.
Odpisz
28 marca 2015, 22:07
@darcus: Słońce ? Nie , nie , ja się pytam na co się patrzysz gdy spoglądasz na tę niebieską poświate ?
Odpisz
28 marca 2015, 22:12
@mozaj: Na niebo, a cóż innego?
Odpisz
28 marca 2015, 22:25
@darcus: Dokładnie. Czyli na kosmos. Który jest przyjaskrawiony przez promienie słoneczne odbijające się od atmosfery.
Odpisz
28 marca 2015, 22:28
@mozaj: Dobra, zwracam honor. Doczytałem i wychodzi na to, że obaj mieliśmy rację, bo jest kilka definicji funkcjonujących dla terminu 'niebo'.
Odpisz
28 marca 2015, 22:42
@darcus: Dziwna sprawa.
Odwołujesz się tylko i wyłącznie do definicji. Natomiast nie do racjonalnych domysłów. Czemu ?
Odpisz
28 marca 2015, 22:43
@mozaj: Bo te domysły nie wydawały mi się racjonalne.
Odpisz
28 marca 2015, 22:51
@darcus: ...acha...
Dziękuje za dyskusje...
Odpisz
28 marca 2015, 21:41
Pewnie to amerykanka pisała tam nawet analfabetów pokroju Komorowskiego nie znających własnego języka nie brakuje. Prawidłowo było by: Imagine how would it be to touch the sky? czy coś takiego?
Odpisz
26 marca 2015, 22:12
dont dead open inside
say yes say no to pizza to drugs
Odpisz
27 marca 2015, 06:43
@bylejakbylegdzie: work play hard hard
Odpisz