Friendzone level - hajtnięty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2020, 17:15
Też tak chcę
Odpisz
11 kwietnia 2020, 08:52
^ wyższy poziom friendzone
|
Odpisz
14 listopada 2015, 18:33
Stawiamy znicz, ale go nie zapalamy.
Odpisz
28 marca 2015, 13:37
Udało mu się!
Odpisz
26 marca 2015, 21:37
najlepsza dziewczyna EVER :D
Odpisz
26 marca 2015, 21:45
Przyjaciółka.
Odpisz
26 marca 2015, 21:46
@kajko: ale żona :D
Odpisz
26 marca 2015, 21:49
@AudreyHepburn: Jak żona to nie dziewczyna.
Odpisz
26 marca 2015, 22:06
@kajko: chodziło o płeć...
Odpisz
26 marca 2015, 22:33
@kajko: jak żona to musi być dziewczyna
Odpisz
26 marca 2015, 22:39
@AudreyHepburn: to właśnie napisałem...
Odpisz
27 marca 2015, 07:26
@Zjem_Ci_Matke: Ach, jeśli o płeć to OK.
Odpisz
27 marca 2015, 14:24
@kajko: Dalem wam wszystkim kciuki w gore zeby nie przerwac passy xD
Odpisz
27 marca 2015, 15:21
@MiarkowyBanan: To kontynuujmy.
Odpisz
27 marca 2015, 11:30
Fajny zarost :)
Odpisz
27 marca 2015, 10:23
Unfriendzoned !
Odpisz
27 marca 2015, 08:46
Jak uciekł z friendzone jak nadal go nazywa przyjacielem.
Odpisz
26 marca 2015, 21:05
Gratulacje dla pana, który "uciekł" z friendzone.
Odpisz
26 marca 2015, 21:16
@DeadExtreme: teoretycznie nie uciekł, bo nadal jest przyjacielem xd
Odpisz
26 marca 2015, 21:44
@misko02: Przyjacielem i mężem.
Odpisz
27 marca 2015, 07:20
@dustin2001: A to gwarantuje, że będzie to długie małżeństwo.
Odpisz
26 marca 2015, 21:28
Minuta ciszy dla tego pana?
Czy może owacja na stojąco?
Odpisz
27 marca 2015, 05:35
@JonSpaghetti: Odpowiedź jest prosta.
GWAŁT
Odpisz
26 marca 2015, 22:44
Najlepszy friendzone jaki kiedykolwiek widziałem.
Odpisz
26 marca 2015, 22:11
Chciałem dać piątkę, ale za tytuł obrazek zasłużył sobie na jedynkę.
Odpisz
26 marca 2015, 21:45
Ej, wiecie co ciekawego zauważyłem? Jak piszę to wciskam klawisze! Genialne!
Odpisz
26 marca 2015, 22:01
@kajko: A ja odpisując ci na komentarz, nie wcisnąłem żadnego klawisza... Medżik.
Odpisz
26 marca 2015, 22:05
@DeadExtreme: telefon? .-.
Odpisz
26 marca 2015, 22:07
@Zjem_Ci_Matke: Uszami.
Odpisz
26 marca 2015, 21:36
Bardzo ładna kobieta! :)
Odpisz
26 marca 2015, 21:31
Friendzone level: IT'S OVER 9000!!
Odpisz