Pierdnąłem tak głośno, że nauczycielka wyrzuciła mnie z egzaminu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Brawo za czujność!
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2020, 00:46
Przepraszam ku*wa co
Odpisz
27 marca 2015, 11:41
Moja krew :D
Odpisz
27 marca 2015, 11:07
też tak sprubuje
!^^
Odpisz
27 marca 2015, 11:27
@Gwiazdka1212: Może "sprubuj" się nauczyć ortografii.
Odpisz
27 marca 2015, 11:49
@Gwiazdka1212: Acha i zdanie rozpoczynamy dużą literą, a kończymy kropką wykrzyknikiem lub w zdaniu pytającym znakiem zapytania.
Odpisz
27 marca 2015, 11:59
@fanlecha: WIELKĄ literą.
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2015, 12:28
@Gwiazdka1212: Tym razem obstawiam co najmniej 15 minusów do końca dnia.
Odpisz
27 marca 2015, 12:44
@Gwiazdka1212: Ortografia u ciebie widać niemile widziana -,-
Odpisz
27 marca 2015, 13:50
You win :D
Odpisz
27 marca 2015, 13:57
@Gwiazdka1212: tobie ten egzami chyba się przyda
Odpisz
27 marca 2015, 13:59
@gelo1238: Wielką czy dużą oby dwie duże.
Odpisz
27 marca 2015, 14:05
@fanlecha: A wiesz że pisze się "aha"?
Odpisz
27 marca 2015, 14:13
@Ares011: Aha znowu zapomniałem ;c
Smuteg :C
Odpisz
27 marca 2015, 14:26
@gelo1238: Obie formy są poprawne.
Odpisz
27 marca 2015, 14:30
@bartekaa5: Mnie uczono inaczej.
Odpisz
27 marca 2015, 14:34
@Gwiazdka1212: "sprubuj" sięgnąć po słownik
Odpisz
27 marca 2015, 15:04
27 :D
Odpisz
27 marca 2015, 15:46
@fanlecha: koleś, po co? Przez to nikt CB nie bd lubił, ŻAL
Odpisz
27 marca 2015, 23:42
@gelo1238: W języku Polskim piszemy dużą lub wielką literą równorzędnie - żadna reguła nie konkretyzuje, która forma miałaby być ważniejsza. Są to aktualne zasady i nawet jeśli dawniej uczono inaczej - dziś jest tak.
Nie piszemy jednak z wielkiej czy z dużej... Tak dla wyjaśnienia : )
Odpisz