Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Damond

26 czerwca 2020, 00:46

Przepraszam ku*wa co

Avatar Nieznany_analfabeta

27 marca 2015, 11:41

Moja krew :D

Avatar Gwiazdka1212

27 marca 2015, 11:07

też tak sprubuje
!^^

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2015, 11:27

@Gwiazdka1212: Może "sprubuj" się nauczyć ortografii.

Avatar fanlecha

27 marca 2015, 11:49

@Gwiazdka1212: Acha i zdanie rozpoczynamy dużą literą, a kończymy kropką wykrzyknikiem lub w zdaniu pytającym znakiem zapytania.

Avatar gelo1238

27 marca 2015, 11:59

@fanlecha: WIELKĄ literą.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 marca 2015, 12:28

@Gwiazdka1212: Tym razem obstawiam co najmniej 15 minusów do końca dnia.

Avatar creampink

27 marca 2015, 12:44

@Gwiazdka1212: Ortografia u ciebie widać niemile widziana -,-

Avatar GRRacz

27 marca 2015, 13:50

You win :D

Avatar crazenata

27 marca 2015, 13:57

@Gwiazdka1212: tobie ten egzami chyba się przyda

Avatar fanlecha

27 marca 2015, 13:59

@gelo1238: Wielką czy dużą oby dwie duże.

Avatar Ares011

27 marca 2015, 14:05

@fanlecha: A wiesz że pisze się "aha"?

Avatar fanlecha

27 marca 2015, 14:13

@Ares011: Aha znowu zapomniałem ;c
Smuteg :C

Avatar bartekaa5

27 marca 2015, 14:26

@gelo1238: Obie formy są poprawne.

Avatar gelo1238

27 marca 2015, 14:30

@bartekaa5: Mnie uczono inaczej.

Avatar mrofpower

27 marca 2015, 14:34

@Gwiazdka1212: "sprubuj" sięgnąć po słownik

Avatar VanQuisch

27 marca 2015, 15:04

27 :D

Avatar Loomie

27 marca 2015, 15:46

@fanlecha: koleś, po co? Przez to nikt CB nie bd lubił, ŻAL

Avatar
Konto usunięte

27 marca 2015, 23:42

@gelo1238: W języku Polskim piszemy dużą lub wielką literą równorzędnie - żadna reguła nie konkretyzuje, która forma miałaby być ważniejsza. Są to aktualne zasady i nawet jeśli dawniej uczono inaczej - dziś jest tak.
Nie piszemy jednak z wielkiej czy z dużej... Tak dla wyjaśnienia : )

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Młodzi gniewni

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka